MaryT MaryT komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Je to moje první knížka od této autorky a určitě ne poslední. Přečetla jsem ji jedním dechem a konec jsem obrečela. U těchto příbězích si člověk uvědomí jaké je lidstvo zlý:-(

26.02.2023 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Je to taková "dovolenková" knížka ... trochu mi to přišlo jako telenovela. Tsunami se mi líbila víc.

22.02.2023 1 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

vynikající knížka... ze začátku jsem se nemohla začíst, ale potom jsem se zase musela přemlouvat jít spát :-) mám ráda děj, který je inspirován podle skutečných události a můžu se takto dozvědět něco z historie ČR.

25.01.2023 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Byla to moje druhá knížka od autorky, ale zase mě zklamal otevřený konec ... mám ráda, když je knížka "ukončena " ... knížka je to moc hezká, čtivá, silný a smutný příběh ... ale další už nebudu od ni číst, bohužel :-(

28.11.2022

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

moc krásná knížka ... doporučuji

19.05.2022 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další krásná kniha od paní Mornštajnové. Stala se moje jedná z nejoblíbenějších autorek:-)

07.04.2022

Krejčí z Osvětimi Krejčí z Osvětimi Martin Greenfield

Začátek knížky byl zajímaví, smutný , ale také se šťastným koncem pro chlapce. Ale měla jsme problém dočíst knížku .. samé chválení Ameriky a vyjmenování slavných lidí ... měla jsem pocit , že si to pan Martin užíval ... vyvolalo to ve mě pocit chvástání se.

07.04.2022

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Úžasná knížka... konec byl tak dojemný , že jsem u toho brečela (a to se moc u mě nestává). Doporučují přečíst.

26.11.2020 5 z 5