Maruska57 Maruska57 komentáře u knih

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opět jedna z knih,kterou když začnete číst,musíte ji dočíst jedním dechem. Doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha od této autorky opět nezklamala.Zajímavé čtení.Kdo se chce něco dozvědět o historii minulého století doporučuji.

25.03.2018 5 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Je to moje první kniha na toto téma.Při čtení až mrazí.Kdyby byl příběh zasazen do středověku,ale že se dělo něco takového ve 20.století neskutečné.

27.08.2018 4 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

kniha se četla celkem dobře,ale nevím zda generace,která se už neumí vžít do situace popisované v knize ,pochopí děj.Závěr byl useknutý,jako by autorka nevěděla jak dál.

20.02.2018 4 z 5

Noc oživlých mrtvol Noc oživlých mrtvol * antologie

Jednotlivé povídky se liší jen autorem a jinými jmény postav.Téma se stále opakuje dokola.Živí mrtví požírají živé a z nich se stávají živí mrtví a tak pořád dokola.Možná jako zfilmované nahánělo by strach, a to ještě nevím,zda by to nebylo jen zhnusení.Takže už nikdy více tento žánr číst nebudu.

13.04.2021 1 z 5

Vytoužené dítě Vytoužené dítě Catherine Chidgey

Pro mě nezvyklý styl. První polovina knihy nezáživná až téměř nečitelná.Téma zajímavé,ale příliš obšírné. Myslím si,že mnoho čtenářů to odradí a knihu nedočte.Nenechejte se odradit.Druhá polovina je lepší.Závěr mnohé překvapí.

18.03.2019 3 z 5

Volání Afriky Volání Afriky Ilona Maria Hilliges

Knihy od této autorky jsou vždy čtivé.Doporučuji přečíst i její další knihy

09.12.2018 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Hotový brak. Ztráta času.Sáhněte raději po jiné knize.Přečteno z principu,nenechávám nedočtené knihy.

25.03.2018 odpad!