MartinkaSl MartinkaSl komentáře u knih

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Opěvovaná klasika se mi četla celkem dobře až na některé příliš dlouhé odstavce. Od díla jsem čekala mnohem víc.

06.02.2018 3 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Lehké a vtipné čtení. Knihu jsem četla jako první ze série a jsem naprosto ohromená! Děj byl lehce předvídatelný, ale to mě od čtení neodradilo.

Už se moc těším, až se podívám na film.

22.11.2017 4 z 5

Nervy v čokoládě Nervy v čokoládě Eva Pospíšilová

Příjemné odpočinkové čtení. Některé povídky se mi líbily více, některé méně. Každopádně hvězdička nahoru kvůli zajímavě zpracované obálce a kvůli nadpisům povídek.

30.09.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem četla v angličtině, sice dva měsíce, ale stála za to!
Ze začátku mi dělalo strašný problém se začíst, ale pak jsem se vžila do děje a úplně mě to pohltilo. Konec knihy jsem předvídalapředvídal asi od půlky knihy, ale i tak se mi provedení závěru líbilo.

09.03.2017 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knihu jsem četla v rámci četby k maturitě. Příběh byl dojemný tak, jak jsem čekala, ale i když kniha měla pouze 100 stran, přišla mi strašně zdlouhavá. Některé popisové části byly nudné.

26.02.2017 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Knížka se četla velmi dobře. Komentář od Brumbála jim dodal jiný rozměr a donutil člověka nad bajkou dále přemýšlet.
Klobouk dolů před J.K.Rowling, jak dokázala vymyslet ještě víc z kouzelnického světa.
Velké plus za úžasné ilustrace!

01.01.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Super oddychovka, vtipné, lehké čtení. Osobně jsem se víc ztotožnila s Berenikou, protože máme více společného. Jedna hvězdička nahoru určitě za ilustrace !

08.11.2016 4 z 5