martina.tim martina.tim komentáře u knih

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Tuto knihu jsem měla v podobě audio. Poslouchala jsem ji při skládání puzzle a příběh byl vcelku fajn. Musím ale přiznat, že kdybych ji měla číst, tak si nejsem jista, zda ji dočtu. Nemám problém s bichlemi, ale několikrát jsem se v ději ztratila i při tom poslechu. Příliš roztahané. Ale jako příběh zajímavý.

12.05.2016 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Tuhle knihu jsem ze začátku četla jedním dechem, ale ke konci už jsem to nedávala, bylo to zbytečně vleklé a na mě až moc přeplácané. Nemohla jsem se dočkat až ji konečně dočtu. Ještě se rozmyslím, zda se pustím do dalších pokračování.

17.04.2016 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Musím přiznat, že mě tato kniha uchvátila. Byla vtipná, zajímavá a nešla jen tak odložit. Což z toho plyne, že se směle pustím i do dalších pokračování :)

17.04.2016 5 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Tato kniha mě zaujala už obálkou a hodnocením na zadní straně. Při čtení už jsem byla trochu zklamaná, protože jsem se pořádně nemohla vžít do příběhu. V knize je až moc řešena minulost hlavní vyšetřovatelky a pořád jsem čekala, kdy se začne pořádně vyšetřovat. Ke konci knihy už jsem stránky hodně přeskakovala a těšila jsem se až se konečně doberu konce.

02.04.2016 2 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Wow. Tuto knihu jsem přečetla do 24 hodin. Neskutečně mě bavila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zápletka, děj a závěr prostě skvělý. Už se těším na druhý díl.

18.03.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Já si nemůžu stěžovat. Dost se bavím :) zvláště ten rozhovor na začátku. Grey je opravdový hovado a já tuto knihu miluju. Zatím jsem v polovině a a ni jednou jsem se nenudila. Spíše naopak.

18.02.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tato kniha mi byla velkou oddychovkou. Měla jsem ji v audio verzi a za 2 dny zmáknutou. Není to sice můj šálek kávy, ale chtěla jsem zkusit i jiný žánr. A vcelku mě překvapila i když toho sexu tam bylo na mě až moc. Spíše mě zajímal vztah mezi hlavními hrdiny.

15.02.2016 5 z 5