Marosfish Marosfish komentáře u knih

Cesta do hor Cesta do hor Filip Šilhan

Skoda ho.kluka usateho. Jinac jak Filip psal. Lezeni je o pratelstvi,zkusenostech,pocitech, vzpominkach. Z techto veci se zije a vzpomina hodne dlouho.

Pokořil jsem ledové království Pokořil jsem ledové království Mike Horn

Co dokazal, je obdivuhodne.

Ze života horolezce Ze života horolezce Miroslav Šmíd

Pekne pribehy naseho horolezce zacinajicich v Ceskoslovensku, pokracujicich na Kavkaze,Skandinavii,Eiger,Capitan az po dokonaly Himalaj,mam na mysli Ama Dablam a spoustu jinych pribehu ze svetovych pohori.

Padající hvězda Padající hvězda Miriam García Pascual

Nema se zavidet,ale tak jak jsem zavidel 4 roky Alexandra Supertrampa ve filmu Into the wild.tak i tech 7 mesicu lezeni,cekani,dojmu z hor a pratelstvi.
Kratke ale krasne

Děti osudu Děti osudu Elmar Bereuter

Tesil jsem se s Kasparem,az bude podzim a pujde konecne nazpet domu. To jsem jeste nevedel, ze utece a uchyti se na jinem statku. Velmi silny pribeh. Pracoval jsem v Bludenz.Montafon.Tyrolsko.tak to jsem i tak trosku zavzpominal.kdyz jsem slysel nazvy mest a regionu, kzere znam. Doporucuji

17.10.2021 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Musel jsem, ikdyz jsem vedel, ze rano vstavam. Za 10 min jsou 4 rano. Posledni stranka. Neslo prestat. A zhlednu jeste film "Padle zeny". Netusil jsem nic o Magdaleninych pradelnach.

10.01.2021 5 z 5

Krycí jméno Caesar: Tajný hon na ponorku U-864 za druhé světové války Krycí jméno Caesar: Tajný hon na ponorku U-864 za druhé světové války Jerome Preisler

Mam rad filmy a pribehy o valce, hlavne o ponorkach. To je ma srdcovka. Pribeh psany dopodrobna s detaily, ktere predchazely zanik nemeckeho Ubootu.

08.01.2021

Jeho království Jeho království Mika Waltari

Nechce se mi poustet do dlouheho cteni, ale tato knizka mi byla doporucena. Jako katolik a nedavno navstevnik Izraele jsem byl rad, ze jsem se do knizky pustil. Evangelia snad znam, ale toto je jine kafe. Palec hore

03.01.2021 5 z 5

Himálajští tygři Himálajští tygři Fritz Rudolph

Presne tak, jak pisou kluci. Jedna z nej, mozna nej o dobyvani Himalaje. Krasna knizka, ktera nesmi chybet v zadne horolezecke knihovne.

03.01.2021 5 z 5