Marketplace Marketplace komentáře u knih

Buddhovy pohádky na dobrou noc Buddhovy pohádky na dobrou noc Nagaraja Dharmachari

Pohádky jsou pěkné, dlouhé tak akorát. Obrázky taky fajn.

01.02.2024 4 z 5

Jednou ranou Jednou ranou ONE (p)

One punch man - one star. Bože, to je zase ulítlá ptákovinka. Spouta řežby, málo textu a příběh skoro žádný.

14.01.2024 1 z 5

Zbrklík a čertidlo Zbrklík a čertidlo Sandra Dražilová Zlámalová

Pěkný příběh. Délky jednotlivých kapitol pohádky jsou tak akorát a navíc nádherné ilustrace.

07.01.2024 5 z 5

Nebo je obojím? Nebo je obojím? Mark Waid

Další komiks získaný jako příloha časopisu Pevnost. Tentokrát jeden z těch lepších. Dokonce i příběh není úplně špatný.

27.12.2023 3 z 5

Císař Quill Císař Quill Brian Michael Bendis

Další příloha časopisu Pevnost. Kresba docela ujde, příběh je slabší.

26.12.2023 3 z 5

Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky kolektiv autorů

Spousta pěkných obrázků, hezké příběhy a hlavně tlapky :-)

26.12.2023 5 z 5

Nemalujte čerta na zeď Nemalujte čerta na zeď Jiří Žáček

Pěkné básničky.

25.12.2023 4 z 5

Příšerní nezbedníci Příšerní nezbedníci Martina Drijverová

Pěkné příběhy a obrázky,které zaujaly dcerku.

25.12.2023 4 z 5

Tlapková patrola - 5 minutové pohádky Tlapková patrola - 5 minutové pohádky kolektiv autorů

Když je děti milují, není co řešit.

25.12.2023 5 z 5

O veliké řepě / Koza rohatá O veliké řepě / Koza rohatá neznámý - neuveden

Jedna z nejoblíbenějších dětských knížek naší dcerky. Přečtena několikrát.

25.12.2023 5 z 5

Sofie První - Zimní příběh Sofie První - Zimní příběh Walt Disney

Krátké a pěkné. Sofie splnila svůj účel.

29.07.2023 4 z 5

Kuchyň Kuchyň Eva Krčmáriková

I když je kniha již docela stará, tak spousta věcí je ještě aktuální.

05.07.2023 3 z 5

Tlapková patrola - S tlapkami v Adventure Bay Tlapková patrola - S tlapkami v Adventure Bay kolektiv autorů

Tlapky u naší dcery momentálně vedou, takže i toto je oblíbená knížka. Málo textu, zato spousta obrázků k povídání.

05.07.2023 5 z 5

Lumpíček a Rošťanda Lumpíček a Rošťanda Zuzana Pospíšilová

Pěkná pohádka, kapitoly jsou dlouhé tak akorát :-)

05.07.2023 4 z 5

Travel Bible - Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu Travel Bible - Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu Matouš Vinš

Knihu mám koupenou již několik let, ale k jejímu přečtení mě donutila až čtenářská výzva. 2 autoři. Kniha maličko zastarala, ale většina je pořád aktuální. Některé části mi přišly zbytečně zdlouhavé.

02.07.2023 3 z 5

Příhody malého Kořínka Příhody malého Kořínka Ljuba Štíplová

Osobně mě pohádka moc nenadchla, ale je docela poučná, o tom není pochyb.

15.06.2023 3 z 5

Tlapková patrola - Tlapky chrání přírodu Tlapková patrola - Tlapky chrání přírodu kolektiv autorů

Dceři se knížka moc líbila a to je hlavní. Škoda jen, že je to jen jede příběh. Takže 4*

05.06.2023 4 z 5

Tlapková patrola - Tlapky chrání zdraví Tlapková patrola - Tlapky chrání zdraví kolektiv autorů

Dceři se knížka moc líbila a to je hlavní. Takže 5*

05.06.2023 5 z 5

Úsměvné starosti vrabce Kašpara Úsměvné starosti vrabce Kašpara Jitka Vítová

Oblíbená knížka dvouleté dcery. O ptáčcích na vyvedených obrázcích jsme si museli po přečtení několikrát povídat.

11.05.2023 5 z 5

Čarodějnice Bordelína Čarodějnice Bordelína Sandra Dražilová Zlámalová

Hezké obrázky i příběh, ale malé dceři se to moc nelíbilo. Možná až bude starší.

21.04.2023 4 z 5