Příšerní nezbedníci

Příšerní nezbedníci https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488250/bmid_priserni-nezbednici-q0p-488250.jpg 4 37 10

Byli jednou chlapečkové a ti pořád zlobili. Jeden zásadně nezdravil, další byl zlomyslný, třetí stále nakukoval, kam neměl. Jiný spoustu věcí zapomínal a tamhleti dva snad neumějí ani chodit – tenhle dupe a druhý do všeho jen kope. Ovšem ti ostatní nejsou o nic lepší. Ale na každého jedenkrát dojde – zlobit se opravdu nevyplácí!

Nudlesmakem
03.03.2024 4 z 5

Pořád byli Chlapečci super, ale asi už toho bylo moc. Už to děti ve školce tolik nebavilo jako první díl.

Marketplace
25.12.2023 4 z 5

Pěkné příběhy a obrázky,které zaujaly dcerku.

GaleW
16.01.2023 5 z 5

Mně se Příšerní nezbedníci líbili moc, návaznost na strašidla, ve která se hlavní hrdinové proměnili, jejich vlastnosti, které šly ruku v ruce s nešvarem hlavního hrdiny dané kapitoly. Nápad bezvadný, kapitoly dlouhé tak akorát, za mě palec nahoru!

Aknel26
21.06.2022 3 z 5

Podle mě je to už trochu vykrádačka prvního dílu i dalších podobných knih, ale synovi se příběhy stále líbily a nejvíc ho bavilo tipovat, v jakou nadpřirozenou bytost se nezbedníci promění. Kéž by si z toho malí čtenáři něco odnesli a svých zlozvyků se zbavili!

PetraBery
06.06.2021 4 z 5

Další knížka o zlobivých klucích, kde je pěkně popsané negativní chování malých dětí. Synovi se kniha líbila, nechybí závěrečné poučení a ten správný pohádkový konec.

Saša2009
01.04.2017 5 z 5

Ti nezbedníci byly pěkný hlupáci, proč by se nikdo posmíval menším, nebo kopal bláto a vodu na lidi (nebo jak to tam bylo). Naštěstí se poučili tím, že se proměnili v jiné věci. Vždy to dobře dopadlo. Ještě že nejsem jeden z nich, jinak bych se po proměně musel pořádně stydět. Bylo to hezký.

Mája01
08.01.2017 4 z 5

Číst tuto knihu jako dospělý čtenář jde dost těžko. Příběhy zbožňují děti, jimž jsou určeny a lze je také skvěle využít jako námět na diskuzi o tom, co je a není dobré chování. Reakce malých posluchačů mě nepřestávají překvapovat. Opravdu působivé.

kuky921
09.11.2016 3 z 5

Příběhy jsou pěkné, jistě poučné, ale ve finále se mi to zdálo, že jsou všechny na stejné brdo. A na otázku Cože - a to je konec? jsem dostala alergií. Nicméně dceři se tyto příběhy líbí...

evasamankova
05.09.2016 4 z 5

Pěkná kniha o tom, co se nevyplácí... Poučné, trochu strašidelné, a zkrátka fajn :)

aninka.b
01.03.2016 5 z 5

Úžasná a poučná knížka pro děti, která uvádějí časté negativní jevy u dětí (např. schovávání, kopání atd.). Pokaždé se tam vyskytuje vysvětlení a nějaká postava či strašidlo, ve kterou by se dítě mohlo proměnit. Každý příběh má však dobrý konec. Zábavně psané, výborný formát i ilustrace. Obsahově je to do určité míry podobné knížce od E. Staré - A pak se to stalo.