Markéta.Uli Markéta.Uli komentáře u knih

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Sice jsem ji přečetla a nejspíš si přečtu i pokračování, ale určitě se k tomu už nikdy nevrátím. Kniha byla plochá, příliš jednoduchá. Když už se něco začalo dít a stala se nějaká zápletka, tak se v dalších asi 3 stránkách jednou pro vždy vyřešila. Postelové scény mě začaly nudit hned na začátku, protože převlékání do kostýmů bylo.. no.. prostě o ničem.
Eva je velmi naivní až hloupá, Adam je sebestředný, namyšlený a surový. Nemá žádné charisma, pro které bych mu odpustila jeho nedostatky.
Slovní spojení "uragán vášně" byl naprosto otřesný a měla jsem chuť se čtečkou praštit o cokoliv tvrdého, abych to už dál nemusela číst.
Některé pasáže byly psané tak nudně, že jsem je jen přelétla očima, abych se za ně dostala.
Kniha je pro mě opravdu zklamáním...

Zajímavou začala být až v posledních stranách, ale už to nedokázalo spravit celkový dojem z knihy.

No, jsem zvědavá na pokračování.

19.09.2013 1 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Pokračování si přečtu, ale určitě se ke knize už nevrátím.

19.09.2013 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Líbila se mi. Přečtena jedním dechem. Líbí se mi, že se děj postupně propojoval, postupně se odhalují další a další věci.

Pád Pád Maya Banks

Kniha se mi líbila. Vzhledem k žánru jsem neměla přehnaná očekávání. Jako oddechovka ale posloužila a žádný hlubší rozměr jsem nepředpokládala...
Druhý díl vypadá víc než slibně, příběh by mohl být zajímavější, ne tak okoukaný...

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Kniha si udržovala spád. Líbí se mi i příběh Carryho. Zároveň se mi líbí, že není vše odhaleno hned, zůstává stále hodně otazníků, které se pravděpodobně odkryjí až v dalších dílech.

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Pořád se nemůžu rozhodnout, která kniha se mi líbila víc - jestli Nepřítel nebo Nebezpečná láska... Obě jsou skvěle napsané, obě mají super příběh. Asi je mi ale sympatičtější Robert. :)
Kniha je vtipná, velmi poutavá a i když je příběh velmi nepravděpodobný, tak při čtení jsem na to ani jednou nepomyslela.
Moc se těším na pokračování i na další tvorbu nadějné spisovatelky.

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Krásná knížka. Originální příběh... Nic podobného jsem ještě nečetla.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Začátek knihy mě nadchl. Opravdu se mi velmi líbil. Poté ale začal být děj takový nijaký. Příběh mi připadal málo propracovaný... Ale četla se dobře.

19.09.2013 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Třetí díl nezklamal. Moc jsem se na něj těšila a jsem nadšená. I když na jednu stranu zklamaná, že ještě není konec. Mám trošku obavu, aby si i další díly udržely poutavost a nezačala to být trochu nuda. Líbí se mi, že se odkrývají další záhady, další otazníky, na jejichž rozluštění si ještě musíme počkat.