Mark2000 Mark2000 komentáře u knih

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Po úžasných předchozích dílech přišlo skvělé dokončení. Děj byl nepředvídatelný a čtenáře dokázal dokonale strhnout. Nebyla jsem schopná se od knížky hnout, a tak by to taky mělo být. Moc se těším na filmové zpracování.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Po prvním dílu jsem čekala opravdovou bombu, a ta také přišla. Děj byl snad ještě povedenější, než v prvním díle. Postavy jsou vylíčeny tak skvěle, že jsem se všemi z nich velmi soucítila. Mohu jen doporučit.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Skvělé, perfektní a neobyčejně dobře napsané. Úžasný nápad a ještě k tomu skvěle provedený. Co na to říct?

Selekce Selekce Kiera Cass

Na knize mě zaujala asi nejvíce obálka (myslím, že skoro všechny:)). Ze začátku se mi kniha velice líbila, ale ke konci mi přišel děj rozvláčnější a málo akční. Ale jako oddechová knížka super...

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Ze začátku se mi děj zdál příliš rozvláčný a nezajímavý, ale už po pár stránkách ''vybuchla bomba" a strhující příběh mě vtáhl do děje. Velice se mi líbil nápad, provedený se všemi detaily. Oproti filmu zde bylo popsáno více podrobností a také vztah mezi Wandou a Melanii. Určitě všem doporučuji knihu i film.

15.12.2015