marci132 marci132 komentáře u knih

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Krásný příběh, zápletka, lež která se ukáže pravdivá :))) Jenom mě zamrzelo,že neni napsán příběh o Crispinovi a Sofie, protože ti mě v tom příběhu zsujali a pobavili :D

15.09.2014

Skandál Skandál Amanda Quick (p)

Kniha super, ale jediné co mi vadilo byla ze začátku najivita hlavní ženské postavy Emily a tím myslím ty její věty jako vyvržení na lásky břeh nebo jak to bylo teďka nevím :D. Jinak kniha byla čtivá a zábavná :)

19.05.2014

Tajemná Tajemná Catherine Coulter

Kniha se mi vůbec nelíbila :/

04.04.2014

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Velmi pěkná kniha :).Doporučila bych.Děj vás tak v táhne, že nebude moct přestat číst :)

01.03.2014 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Můžu se zeptat je tohle poslední díl Pokrevního pouta? :)

02.02.2014

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Velmi pěkná kniha, těším se na pokračování :)

17.12.2013

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Velmi krásná kniha :) Ani jsem netušila, že je spisovatelkou česka a to mě příjemně překvapilo :) Hrozně moc se těším na další díly, ale to bude zase čekání :(, to abych se upnula na jiné knihy :D

17.11.2013

Zář Zář Alexandra Adornetto

Tahle knížka se mi moc líbila :). Zrovna jsem na začátku druhého dílu a je to velmi napínavé.

22.08.2013

Jestřáb a holubice Jestřáb a holubice Virginia Henley

Tahle knížka se mi vůbec nelíbila. Jak dokázala hlavní postava jako jediná na dvoře zůstat panna a udržet si svojí nevinnost, až pro svého manžela, který neví kdo je ta krásná dáma co ho dovádí k šílenství? A jak jí potom tak jednoduše dokáže odpustit, že mu lhala to opravdu nechápu. Musela jsem přeskakovat, protože se to opravdu nedalo dále číst. Velmi mě tato knížka zklamala.

21.08.2013

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tuhle knížku jsem si zamilovala :). Byla podle mě mnohem lepší než první, ale i první mě hrozně moc okouzlila :). Ale tuhle jsem si zamilovala tím, že se Christian konečně otevřel a vypustil ty stíny ven a přiznal se co k Anně cítí. Z celé knížky mě nejvíce dojalo, když se stal ten incident u ní doma a on si potom myslel, že ho chce opustit a nechal jí ať se ho dotýka. Někdy tý Anně opravdu závidím... :(

24.06.2013

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Docela se mi líbila.Jenom jsem čekala napínavější konec, ale jinak celkem ušla :).Jediné co mě naštvalo bylo že umřel Cal.

31.10.2012

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Tahle knížka byla moje první od Lanczové a žádná jiná se mi potom od ní nelíbila :)

23.10.2012 1 z 5