Marabu Marabu komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Klasická Carterovka.

11.03.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Carter absolutně nejlepší čtení posledních roků v detektivním žánru. Akce a spád nenechá kmihu odložit dokud tělo dokáže být vzhůru.

11.03.2018 5 z 5

Dálkové ovládání Dálkové ovládání Andy McNab (p)

Za mne dobré čtení.

11.03.2018 4 z 5

Zálesácká kuchyně Zálesácká kuchyně František Alexander Elstner

Zajímavé informace a podněty, možná dávno zapomenutých triků při vaření v přírodě :-)

20.11.2012

Absolutní trest Absolutní trest Martin Waller

Paradoxně - velmi barvitě popsané, netušil jsem, jak je možné poutavě vyprávět o smrti - doporučuji .... samozřejmě toto téma asi nebude pro všechny čtenáře to pravé

06.04.2011 5 z 5

Kniha rozpočtů a kuchařských předpisů Kniha rozpočtů a kuchařských předpisů Marie Janků Sandtnerová

Tato kuchařka je myslím opravdu velký klenot, já podle ní vařím již zhruba 25 let ...mám i staré "salátové" vydání, které jsem našel na půdě po babičce :-) .... všem doporučuji, pokud se budete držet pracovních postupů a přísad v daných poměrech, které jsou opravdu "laboratorně" vypilované - nemůžete uvařit nic jiného, než vynikající česká jídla.
Pravdou je, že složením opravdu neodpovídají dietnímu stylu, ale zato si moc pochutnáte, případně uctíte návštěvu.
Dneska se dá sehnat za směšných 250,- Kč, díky obsahu je cena myslím nevyčíslitelná.
Kdo vyzkouší - dá mi jistě za pravdu - přeji všem dobrou chuť !!! :-) Marabu
P.S.: .... pokud autorka píše 2,5 cm čtverečních např. citronové kůry, vězte, že 2cm je málo a 3cm už je hodně - má to chuťově naprosto dokonale vybroušené....

31.03.2011

Klamný dojem Klamný dojem Jeffrey Archer

Můj oblíbený autor opět nezklamal - výborné čtení. Akorát vydavatel mohl lépe zkontrolovat text knihy, má tam spoustu chyb. DOPORUČUJI :-)

30.03.2011 5 z 5

Fantom Manhattanu Fantom Manhattanu Frederick Forsyth

Můj nejoblíbenější autor, vždy má podle mého názoru nepředvídatelný vývoj a závěr příběhu. Pokud vyšla jeho kniha, nikdy jsem neřešil z jakého prostředí je, nebo kolik stojí ... prostě frčela přímo do mé knihovny :-) - samozřejmě přečtená ....
Marabu

26.03.2011 5 z 5

Ani o dolar víc, ani o dolar míň Ani o dolar víc, ani o dolar míň Jeffrey Archer

Povinná četba milovníků Archera :-)

26.03.2011 5 z 5