Maňule Maňule komentáře u knih

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Perfektní thriller s dokonale vymakanou zápletkou a skládačkou, jejíž dílky do sebe ke konci krásně zapadnou, napínavý od začátku do poslední stránky. A moc se mně líbila postava Olivie. Těším se na další díl.
A doporučuji!!!

06.08.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Skoro mi to přijde, že tato kniha rozdělila čtenáře na ,,líbilo - nelíbilo":-). Já tedy určitě patřím do té druhé skupiny. Větší množství vypravěčů působí rušivě, děj nemá spád, napětí téměř žádné.
Ne, nelíbilo !!!

29.07.2017 2 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Docela jsem ráda, že mám dočteno. Předchozí autorčiny knihy mě nadchly, takže jsem se těšila....., ale zdlouhavé popisy, nevěrohodný děj a takový prazvláštní ustřižený konec. Snad to příště bude lepší.

22.07.2017 2 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Další skvělý díl této série, a na to, jak je i tato kniha poměrně obsáhlá, nenudila jsem se ani chvilku. Pan Nesbo zkrátka umí !!!

22.07.2017 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Výborná kniha a jako autorčina prvotina...neskutečné!!! Napínavé od počátečních stránek a skvělý styl psaní.

17.06.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Knihu jsem si koupila a včera s velkým přemáháním dočetla, ale jsem zklamaná. Nebavila mě, přitom tuto severskou dvojici miluji a mám od ní přečtené všechny knihy. Nevím.....možná tento žánr příště nevyhledávat.

07.06.2017 3 z 5