manja manja komentáře u knih

Utrpení knížete Sternenhocha Utrpení knížete Sternenhocha Ladislav Klíma

50 odstínů ( čtenářova) utrpení

18.09.2015 4 z 5

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss

stejně jako jsem si zamilovala Martina, nebo Sapkowského, i tohoto autora mám mezi nejoblíbenějšími...na tuhle fantasy jsem čekala dlouho a už teď se bojím chvíle, kdy dočtu poslední stránku série- bude mi chybět.

04.01.2015

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

podle toho humbuku kolem jsem nabyla dojmu, že mě čeká zábavnej bdsm román, ale jsem zklamaná. Přišlo mi to jako příběh ze série "Večery pod lampou".

29.01.2013 1 z 5

Průvodce těhotenstvím Průvodce těhotenstvím Roman Chmel

Stručné, jasné, vcelku výstižné. Na našem trhu patří k těm lepším publikacím o těhotenství.

19.10.2012 3 z 5

Čekáme děťátko Čekáme děťátko Miloš Velemínský ml.

Autoři zřejmě považují slovo gravidní za synonymum k debilní. Jak jinak si vysvětlit opakující se pasáže a sdělení, že těhotná žena za volantem je nebezpečná? ( žádné studie zaměřené na vliv koncentrace při řízení auta v souvislosti s těhotenstvím jsem nenašla). Zaměňování výrazu rooming-in za roaming-in beru jako pomyslnou třešničku na dortu.

19.10.2012 1 z 5

Líný rodič Líný rodič Tom Hodgkinson

tato kniha velice inspirativní a osvěžující

25.05.2012 4 z 5

Istanbul a okolí Istanbul a okolí Manfred Ferner

Vynikající, precizně zpracovaný průvodce s detailními informacemi, které pomohou orientovat se ve městě a po blízkém okolí.

19.04.2012 5 z 5

Zvláštní problém Františka S. Zvláštní problém Františka S. Petr Šabach

nejlepší knížka od Šabacha

18.04.2012 5 z 5

Kladivo ráje Kladivo ráje Ken Follett

taková jednohubka na dlouhé zimní večery

15.04.2012 3 z 5

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

celkový dojem z knihy kazí hrubky docela těžkého kalibru. nejsem učitelka češtiny, ale tohle bylo vážně moc zlý.

15.04.2012 3 z 5