Průvodce těhotenstvím

Průvodce těhotenstvím https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34559/pruvodce-tehotenstvim-34559.jpg 3 7 2

Příprava nastávajících matek na těhotenství, porod a šestinedělí. Souhrnné informace o tajích "jiného stavu". Kniha poslouží jako příručka všem ženám, které plánují či již očekávají narození potomka. Autor, gynekolog a porodník z FN Motol, provází budoucí maminky všemi radostmi i starostmi těhotenství, a to od samotných počátků - včetně prekoncepční přípravy - až do konce šestinedělí. Kapitoly jsou členěny podle jednotlivých měsíců gravidity a korespondují s pravidelnými návštěvami těhotenské poradny. Snaží se postihnout nejdůležitější problémy a informace aktuální v daném období těhotenství. Praktická příručka vychází ze zvyklostí současné české gynekologicko-porodnické praxe (tj. popisuje aktuální informace týkající se péče o matku a dítě v českých porodnicích a těhotenských poradnách na počátku 21. stol.). ... celý text

Madluska
05.12.2019 4 z 5

Průvodce těhotenstvím je celkem komplexní kniha, která maminkám zodpovídá řadu otázek přehledně a srozumitelně. Trochu matoucí pro mě bylo zařazení do týdnů a měsíců těhotenství, ale to je dáno převládajícím modelem, který kniha úplně nerespektuje (pracuje s odpočtem ode dne početí). Jinak vlastně fajn a stále poměrně aktuální.

manja
19.10.2012 3 z 5

Stručné, jasné, vcelku výstižné. Na našem trhu patří k těm lepším publikacím o těhotenství.