makynka911 makynka911 komentáře u knih

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Další série knih, které by měly být nekonečné. Příběh Patche a Nory, ten jejich složitý postup napříč dějem, chvíle kdy si myslíte, že už konečně jim bude aspoň trošku přáno, a najednou zase nic. Miluji tyto příběhy a je mi opravdu líto, že tento skončil. Ale knihy jsou úžasné a moc ráda se k nim ještě vrátím.

25.07.2017 4 z 5

Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Nathalie Roy

Úžasná série o veselé a energické holce, která vlastně ani neví, co chce nebo koho chce. Knihy se mi moc líbily, i když mi ta poděs holka občas lezla na nervy :)

25.07.2017 4 z 5

Som idealista Som idealista kolektiv autorů

Knihu jsem koupila po velkém rozpuku na sociálních sítích. Mám ji stále v kabelce a pokaždé když si potřebuji odpočinout nebo se cítím všelijak, knihu otevřu a najdu citát odpovídající náladě. Kniha je dobrá na povzbuzení, ale knihou s velkým K bych ji nenazývala :)

25.07.2017 3 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Kniha mě absolutně nebavila, nedočetla jsem. Ale v dnešním světě, přeplácaném filmy typu Van Helsing a Underworld jsem ráda, že tuto klasiku máme :)

25.07.2017 2 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Asi jsem čekala něco jiného. To bylo první co mě napadlo po přečtení první bajky a následného vysvětlení. Knížka byla vcelku rychle přečtená, ale dojem skoro žádný. Jediné, co to u mě zachránilo, byl příběh tří bratří na konci knihy.

25.07.2017 3 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Tak tuhle knihu jsem četla snad tisíckrát a stále nemám dost. I když ji znám dokonale, pokaždé mě ohromí :)

25.07.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nikdy jsem nebyla fanouškem dramat a zamilovaných románů, apod. (čtu fantasy), ale jakmile se mi dostala tato kniha do rukou, tak ji ne a ne pustit. Přečetla jsem ji během jediného dne a na konci jsem se mlátila do hlavy pouze proto, že jsem očekávala trošku jiný konec (pro zasvěcené - Co se stalo s Hazel?), ale musím říct, že to byl od autora mistrovský tah. Už chápu, jak se Hazel cítila po přečtení Císařského neduhu :)

24.07.2017 5 z 5

Je pravda, že příběh se dosti liší od předchozích dílů Harryho Pottera a z mého pohledu bych jej do série ani nezařadila. Nicméně paní Rowlingová je podle mého spisovatelka s velkým S. Knihu jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbila. Na začátku jsem měla problém se vyznat ve jménech (dětech), ale nakonec jsem si knihu více než užila a nejsem proti, kdyby paní Rowlingová napsala další pokračování příběhu s Albusem a Scorpiusem :)

24.07.2017 4 z 5