Mabella Mabella komentáře u knih

Reid Reid Melanie Moreland

Ja som sa bohuzial nudila. Ano, bolo to miestami vtipne, ale to je tak vsetko. Rozhodne bol naj Aiden zatial, ale celkovo tato seria je taky priemer.

28.03.2021 3 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Kazdy, kto tomuto pribehu dava “odpad” prilis riesi jeho porovnavanie s realitou. Jodiine knihy take ale nie su. Ak chcete realitu a psychologiu, precitajte si napriklad Colleen Hoover a Konci sa to nami. Toto nie je realita. Je to rozpravka pre zeny, ktore taketo pribehy a takychto muzov maju rady. A ano, sme to my. A rovnako, ak vycitate erotiku, hladajte knihy ineho typu. Seria Tento muz je uzasna. Jesse je maximalny blazon a cele to teatro okolo nich je uzasne. Som rada, ze nie som ten typ zeny stojacej nohami pevne na zemi, ale viem sa odputat od reality a uzit si jazdu knih tejto autorky. Je skvela!

09.01.2021

Áno, pán profesor! Áno, pán profesor! Diana Dušeková

Velka skoda, ze tato kniha nema pokracovanie, lebo potencial ma a urcite by si to jej citatelia zasluzili.

06.01.2021 4 z 5

Za hranicami rozkoše Za hranicami rozkoše T. J. Lex

Tešila som sa na strhujúci a vášnivý príbeh zakázanej lásky, ktorý sa ale nekonal. Hlavný hrdina by sa bol vyspal asi s každou a hocikde, ona - mladučka a (veľmi) hlúpučká by sa dala nahovoriť na čokoľvek. Lásku som im absolútne neverila, erotické scény boli chabé a nedotiahnuté. Vedľajšia linka bola zbytočná a pôsobila násilne a tým pádom aj koniec, ktorý mal šokovať vyznel tak, že mi bol vlastne ukradnutý. Škoda. Mohlo to byť aspoň dobré.

30.12.2020 odpad!

Na úteku Na úteku Michala Ries

Ku knihe som sa dostala cez kamosku, ktorej velmi pekne podakujem, lebo pribeh Julie a Adama ma neuveritelne pohltil. Vsetky emocie som prezivala s nou. Aj som tuzila po tom, aby im to vyslo, aj som sa zdrahala svoje pocity pod vystrahou moralky udrzat, ale ako aj oni dvaja, podlahla som a fandim im. Na happyend si kludne pockam v dalsej knihe, lebo otvoreny koniec ma neodradil. Gratulujem autorke k vydarenej prvotine.

13.12.2020 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Habibi sa mi páčil. Prvá polovica viac ako druhá (vysvetlím). Vôbec mi nevadilo o aký typ “bedboja” ide, lebo už sme tu mali asi všetko. Trošičku mi prvá polovica pripomínala JEM Tento muž. Čítala som a hltala aj klišé a áno, sem-tam som pretočila očami, ale viackrát som si povedala: “tá autorka vie skvele opisovať prostredie” a veľakrát ma zas udivovala jej originalita v porovnaniach. Za to klobúk dole. Určite u nej cítiť progres od Placeba. Koniec bol na môj vkus moc hrrr a užila by som si aj o pár strán v napätí viac. Zvrat mal šokovať a aj bol zaujímavý, ale prežila by som keby tam nebol, lebo sa toho na mňa nahrnulo akosi veľa. Preto som mala pocit, že je to prekombinované, ale to už je vec názoru a chuti. Rozhodne to nie je kniha pre každého, ale kto sa bojí, nech nechodí do lesa, však :)

01.12.2020

Placebo On Placebo On Baja Dolce

Bohužiaľ, musím súhlasiť s niektorými komentármi nižšie. Príbeh je plný klišé. Podobných sú na trhu mraky. Napriek tomu píše autorka pútavo a na spríjemnenie dlhých večerov padne vhod.

28.11.2020

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Velmi vydarena jednohubka. Jedna z tych naozaj vybornych od tejto dvojice spisovateliek. Trosku eroticka, plna vzrusenia, vasne a lasky a tak trochu rozpravka. Ideal.

22.10.2020 5 z 5

Tampa Tampa Alissa Nutting

Na zaciatok napisem, ze nie som puritanka a rada citam eroticku literaturu. Toto ale nie je kniha o jednej nymfomanke, ale cista pedofilia a je nechutne, ze toto niekto vydal. Stacilo mi prvych par stran, kde hlavna “hrdinka” potierala svojim sekretom skolske lavice. Pri predstave, ze na zakladnu skolu chodi aj moje dieta sa mi zdvihol zaludok. Snaha sokovat autorke vysla, asi nevedela napisat nic hodnotnejsie.

12.09.2020 odpad!

Líštička Líštička Martina Jakubová

Toto je tak krasna knizka, ach. Vlastne vsetky od tejto spisovatelky stoja za precitanie, lebo kazdy jeden pribeh je pekny a zaujimavy. Som hrda na to, ze mame spisovatelku, ktora sa vyrovna tym zahranicnym a prajem jej vela dalsich, rovnako uspesnych knih.

01.09.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Len táto autorka dokáže, že prežívam trápenie postáv tak, akoby mi sedel slon na hrudi. Krásny príbeh.
P.S. Pre všetkých, ktorým sa príbeh páčil... prečítajte si jej knihu Finding Cinderella. Až potom pochopíte narážku na študentku Seven, ktorá bola na konci spomenutá. Mne prešli až zimomriavky po tele, keď som si domyslela to prepojenie.

17.11.2019 5 z 5