lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Fajn oddychovka.

23.08.2022 4 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

No však som od toho ani viacej nečakala,je to takým primitívnym spôsobom a spracovaním príťažlivé čítanie. Vhodné na odreagovanie a že človek nad tým nemusí nejak rozmýšľať.

19.08.2022 3 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Môžem iba povedať, že ja som sa skvele bavila,bolo to super.

12.08.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Fajn oddychovka s trochu originálnejšou zápletkou. Elliot bol arogantný sexi krásavec, ale ukázal sa ako romantik,takých ja môžem. Kathryn si nenechala skákať po hlave. Spolu boli perfektní. Super zakončenie série.

07.08.2022 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Ani mňa toto nenadchlo, nudný, krátky, nezáživný príbeh. Jediná vtipná situácia sa mi páčila, keď paintballovými puškami išli loviť slepú a hluchú srnku. Inak absolútne nereálne, preklad taký čudný, aspoň pre mňa.

01.08.2022 3 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Taký kľudný príbeh, ktorý sa dobre čítal.

24.07.2022 4 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Na to že to bolo dosť dlhé,tak paráda. Super romantika,hlavne skvelý preklad a celkovo štýl príbehu,presne také mám rada. Ako bonus sexi Xavier, nemám čo vytknúť.

19.07.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Nebolo to zlé, ale hrozne krátke a ani trochu prekvapivé. A ten otvorený koniec,no, to trochu naserie.

16.07.2022 4 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Nebolo to zlé, naozaj také pomalé tempo, ale trošku tomu chýbala poriadna iskra.

14.07.2022 4 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Moja obľúbená autorka ma nesklamala, moje pocity boli pri čítaní ako na horskej dráhe a to bol vlastne účel. A taká láska ako medzi Jane a Jamiem je vlastne len v románoch, a preto o tom tak radi čítame. Bolo to super.

07.07.2022 5 z 5

Svítání nad Safírovým zálivem Svítání nad Safírovým zálivem Holly Martin

Kľudný fajn príbeh Arie a Noaha s dobrým koncom,ja som spokojná.

28.06.2022 4 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Pekné, presne ako mám rada, na odreagovanie stvorená.

24.06.2022 4 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Také fajn čítanie, som celkom spokojná.

15.06.2022 4 z 5

Setkání v Římě Setkání v Římě Alice Clayton

Akosi dlho mi trvalo, než som dočítala. Začiatok bol fajn,potom nuda,potom trochu lepšie na konci.

12.06.2022 3 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Taká pekná oddychovka, nič prekvapujúce. Tiež mi tam chýbala tá chémia medzi hlavnými hrdinami, hlavne Will bol strašne slabý odvar. Ale dalo sa.

31.05.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Je pravda že príbeh je hrozne pomalý a zdĺhavý,ale asi sa mi trafil do nálady a celkom dobre sa mi čítal. Nebol vtipný,ani tej romantiky nič moc,ale vedela som som, že k tomu príde a ten koniec bol fajn.

29.05.2022 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Zakončenie podľa mojich predstáv. Elle jednoducho umí, nemám čo vytknúť, lebo si rada oddýchnem pri takýchto románoch. Zábavné, vtipné, romantické, ľahko to odsýpa a ten sex! Čo dodať...

23.05.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Uf, ja to asi ani nedočítam a podľa komentárov to asi nebude ani vadiť. Strašne ma to nudilo hneď od začiatku, ale neznášam nedočítané knihy. Ešte si to rozmyslím, ale asi strata času.

18.05.2022 2 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tak táto ma presvedčila, že to autorka vie, bolo to fajn čítanie, napodiv som sa nenudila a príbeh pekne odsýpal.

17.05.2022 4 z 5

Král Král Devney Perry

Bolo to super a zase skvelá ženská hrdinka, presne ako má byť. Že tam bolo erotiky menej, tiež ničomu neuškodilo, veď chémia fungovala medzi nimi skvele. Dasha by som rada videla naživo aj s tou jeho motorkou. :) Že sa vlastne nič nevysvetlilo ma trochu zaskočilo,ale to si určite autorka necháva na ďalší diel.

06.05.2022 5 z 5