Lusi7 Lusi7 komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mně se ta kniha opravu nelíbila. Asi dvanáct žen, ale jedna jak druhá - autorce se bohužel nepodařilo vyjádřit stylem psaní odlišný přístup jednotlivých postav - všechny se vyjadřovaly a přemýšlely stejně. Každá z nich byla podrážděná, pesimistická a zakomplexovaná. Ne, takto normální manželky, přítelkyně a dcery neuvažují...A nebo jsem natolik jiná, že tento přístup nedokážu pochopit, protože nekoukám na lidi kolem i na sebe tak kriticky. Dle hodnocení ostatních má kniha svou cílovku, ale vím, že já to nejsem.

07.09.2016 1 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Dávám 4*. Ne za kvalitu, ale za tu úžasnou nostalgii, kterou mi přinesla. Toto jsou STOPY HRŮZY v roce 2016 :) :)

07.09.2016 4 z 5

Pohádka o ztracené krajině Pohádka o ztracené krajině Radvan Bahbouh

Jedna z nejvíce inspirativních knih, co jsem kdy četla.

07.09.2016 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Začalo to slibně, ale chyběl mi tam nějaký moment překvapení, navíc tematika zbraní se mi nezamlouvá.

07.09.2016 3 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Moje první Agatha a rozhodně ne poslední. :)

07.09.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Jste napjati až do konce, jak to dopadne - na konci bohužel zjistíte, že vše bylo tak, jak to vypadalo od začátku. Za skvělý zážitek ze čtení 4*, jedna * šla dolů za konec.

07.09.2016 4 z 5

Sex po telefonu aneb Nezavěšujte se Sex po telefonu aneb Nezavěšujte se Irena Obermannová

Byla to neskutečná hloupost, ale našla jsem tam pár zajímavých postřehů a měla jsem přečteno za chvíli. Sama nechápu, že mě to bavilo :)

07.09.2016 3 z 5

Minutový vyjednavač Minutový vyjednavač Ken Blanchard (p)

Začátek dobrý, ale chybou tisku není možné vyhodnotit test v první části knihy. Jelikož se k tomuto testu vztahuje zbytek knihy, nemělo smysl číst dále :(

07.09.2016 2 z 5