Sex po telefonu aneb Nezavěšujte se

Sex po telefonu aneb Nezavěšujte se https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69874/sex-po-telefonu-aneb-nezavesujte-se-69874.jpg 3 69 21

Kniha o jednom geniálním nápadu a lásce jako cvok Eliška, Sára a Jarda se živí poněkud svérázným způsobem - provozují sex po telefonu. Tento způsob obživy jim přinese spoustu nečekaných setkání, a vůbec všem třem obrátí život naruby…

Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Motto

Sex po telefonu aneb nezavěšujte se , 2011

Bell@
Bell@
13.03.2022 1 z 5

Skvělý námět, který však autorka nedokázala přetavit ve čtivou knížku. Výsledkem je dílo, které nezaujme a i přes úsilí je nadlidský úkol ho vůbec dočíst.

Aleh
Aleh
15.07.2021 3 z 5

Žádné velké myšlenky nečekejte. Ale to si jistě nekladla ani sama autorka. je to o životě, pojato však opravdu svérázně. Už samotný způsob obživy, který si zvolili, když po čtyřícítce řešili, kudy se vydají na cestě svým životem dál.
Živit se provozováním erotické linky dává tušit, že nepůjde o tradiční rodinu, ale i tak vnímavý čtenář může postřehnout, že pro všechny členy této netradiční moderní rodinné domácnosti je provozování sexu po telefonu i jistou formou terapie dosavadního života a bude mít zásadní vliv v jejich dalšímm životě. Kniha pro chvíle odpočinku.

Merlinit
Merlinit
03.02.2021 3 z 5

Póza? Snaha ohromit čtenáře? Sebepropagace? Pár zajímavých myšlenek, to možná ano, ale postavit na tom knihu?

Janniska
Janniska
01.06.2020 5 z 5

Mě se to líbilo.Byl to takovej únik od mých věčných detektivek a hororů.Nijak extra se u toho nemusí přemýšlet,je to taková lehká,trochu úsměvná literatura a ta je taky potřeba :-)

ladaol
ladaol
28.01.2020 3 z 5

A pak já, že jsem blázen? A co potom ty dvě? Líbila se mi postava Jardy.

Jana283
Jana283
28.02.2019 1 z 5

Jsou vykradači svých i cizích životů spisovatelé_?

Vivienca
Vivienca
23.12.2018 1 z 5

Jedna z mála knížek, kterou jsem poslala dál nedočtenou. Hlavní postavy mi byly velmi vzdálené, já nerozuměla jim a jejich způsobu uvažování a oni zase nerozuměli mně :-) Příběh my nic zajímavého nenabídl. Prostě jsme se naprosto "míjeli"....

ecila13
ecila13
05.10.2017 2 z 5

Pár postřehů ze života mě zaujalo. Ale celkově nuda.

zbožňuju_knihy
zbožňuju_knihy
18.08.2017 2 z 5

-dávám dvě hvězdy, jednu, jelikož jsem koupila v knihkupectví za 29Kč a druhou, jelikož jsem nad tím pokaždé příjemně usnula
-jinak je to celkem o ničem: dvě ženy, kt. se snaží protloukat životem a nedostatek peněz je donutí založit si erotickou linku, hovory je postupem času začínají bavit. Pokud ale budete očekávat nějakou erotiku, jste na omylu, místo toho se na této lince probírá život jako takový-obyčejný, všední a fádní a o tom celá kniha je.

Gigy
Gigy
20.12.2016 1 z 5

Od knihy jsem neměla příliš velké očekávání, ale zklamala i jako "oddechovka".

Lusi7
Lusi7
07.09.2016 3 z 5

Byla to neskutečná hloupost, ale našla jsem tam pár zajímavých postřehů a měla jsem přečteno za chvíli. Sama nechápu, že mě to bavilo :)

dillemik
dillemik
06.09.2016 odpad!

Ježíši, jak může někdo vydat něco takového? Absolutní ztráta času, tlachání vyloženě o ničem.

Suzynka29
Suzynka29
04.06.2016 2 z 5

Kniha neurazila ani nenadchla. Chvílemi docela vtipné, ale většinu času tlachání o ničem.

zanzara
zanzara
24.04.2015 3 z 5

Myslím si, že chlapy si mohou vzít z toho čtení o hodně víc, než ženy - je to úhel pohledu o kterém často ani nemají tušení. A k tomu je to vtipné. Nesouhlasím s názorem, že o ničem. Docela je to o životě, jen s ironií.

MarieMartina
MarieMartina
06.02.2015

Nedočteno - ztráta času.

magnolia
magnolia
24.01.2015 4 z 5

Po delší době jsem zkusila další knihu autorky - a byla jsem mile překvapená. Líbilo se mi skoro vše, je to takové současné, ženské a české čtení. Sára i Eliška byly sympatické, deníkové zápisky další (skoro)ženy, přidaly na napětí a jiném pohledu. Muži byli také všelijací, jen Jardovy promluvy mohly být kratší. Hezké to bylo, veselé i vážné.

zulanek
zulanek
09.09.2014 1 z 5

Ještě nikdy jsem nedala tak nízké hodnocení,ale u této knihy mě to donutilo.
Kniha o ničem,možná má někdo jiný názor,ale tohle nudné dílo mi nedalo vůbec nic!

Janiny
Janiny
21.01.2013 3 z 5

proč ne...přečteno za jeden večer

Renda
Renda
16.12.2012 3 z 5

Celkem o ničem, ale pobavení, to ano.

čef
čef
21.08.2012 4 z 5

Docela vtipná knížka o ničem.

Irena Obermannová
česká, 1962