Luki32 Luki32 komentáře u knih

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Dalsi krasna knizka, chvilemi jsem v ni byla taky "zamilovana" do mrtveho anglickeho pribuzneho ;-)

20.08.2013 4 z 5

Sedm démonů Sedm démonů Barbara Wood

Knizka se mi moc nelibila, jde o dost neuveritelne cteni, misty postrada smysl. Moc mi to neladi k ostatnim kniham teto autorky.

20.08.2013 2 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Barbara Wood

Moc pekna knizka, prolinani minulosti s pritomnosti je vic nez bravurne povedene. Od zacatku do konce bajecne cteni. Na konci uz se da tusit, jak to dopadne.

20.08.2013 4 z 5

Duhový had Duhový had Barbara Wood

Knizka se mi libila od zacatku, cetla se jednim dechem, skoda jen, ze ten konec uz byl moc prekombinovany a zaver knihy mi to hezke cteni trochu pokazil.

20.08.2013 3 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Krásná kniha, která vás nenechá vypustit jediný den. Obávám se, že už je mi B. Wood souzena po celý zbytek mého čtenářského života. Nebo najdu lepší??

20.05.2013 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Jednoznačně jedna z nejlepších knih, jakou jsem v poslední době četla.
Všem maximálně doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.01.2013 5 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Myslela jsem si, ze kniha Panenky z raje je pokracovanim knihy Raj, ale jedna se o uplne stejny obsah jen s pozmenenymi misty a jinymi jmeny hlavnich hrdinu. Jak je to mozne?
Jinak knizka Raj je opravdu fantasticke a napinave cteni popisujici vice zen v jedne egyptske rodine.

20.08.2013

Ráj Ráj Barbara Wood

Nadherna knizka, poutave cteni od zacatku do konce. Myslela jsem si, ze kniha Panenky z raje je dalsi pokracovani knihy Raj a ouha.... Je to uplne stejny obsah jen trochu pozmenena mista s jinymi jmeny hlavnich hrdinu. Jak je to mozne????

20.08.2013 5 z 5

Kletba svitků Kletba svitků Barbara Wood

Knizka se moc dobre cte, ale pribeh je vic nez neuveritelny, stejne jako 7 Demonu...

20.08.2013 3 z 5

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Ani jsem nechtela chodit spat, jak jsem byla tou knizkou pohlcena. Fantasticke a poutave cteni. Moc doporucuji.

20.08.2013 5 z 5