Lucyna229 Lucyna229 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemůže nikoho nechat chladným.. Dojemný příběh plný utrpení nádherně napsaný.. Na hanu jsem myslela několik dní a nemohla jsem z toho ani spát

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Hodně se soustředila na vnitřní život postav. Přišlo mi zajímavé vžít se do pocitů opilce, autistky, znavené matky i malého kluka a vidět svět jejich pohledem.

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Po přečtení knihy jsem brečela skoro celý večer.. Ale doporučuju ji. Je to krásný, dojemný příběh.

Provařená Provařená Simona Votyová

Drsný příběh, který dodá naději, že život není zas takovej sráč, přestože se v něm dějou špatný věci. Četla jsem skoro nonstop, jak jsem se nemohla odtrhnout. Baví mě lehký styl psaní i jednoduchá mluva, je to jakoby ti lidé stáli vedle mě, dovedu si je přesně představit. Líbí se mi střídání postav v jednotlivých kapitolách, jejich úhly pohledu, perfektně popsané nitro. Pořád jste v napětí, co se stane, bojíte se, fandíte, brečíte, nechápete, rozumíte..

Nakresli mi vietor Nakresli mi vietor Eva Urbaníková

Co všechno dokáže láska a zamilovanost.. A nejhorší je, když jsou v tom děti. Perfektně napsané, skvělý příběh, ale máte vztek, že se něco takového může stát, že to člověk nechá dojít až tak daleko, že je tak slepý..

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Za mě jedna z nejhezčích knížek, co jsem četla.

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková

Nemohla jsem to dočíst.. Strašně plytké..

17.02.2020 1 z 5