Lucy2405 Lucy2405 komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tato kniha byla skvělá. Všeho tak akorát, určitě doporučuji. Jedna z knížek kdy jste zvědavý jak to dopadne, ale zároveň nechcete konec. Declan je můj vysněný kluk. :D

29.06.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Kniha byla naprosto skvělá. Na mě tedy dost drsná, ale skvělá. Vůbec nemůžu pochopit co se tam vlastně odehrálo. Kniha která ve Vás nechá v nevědomosti a nejistotě. Doporučuji

20.07.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Toto byl nářez. Kniha přečtená za dva dny. Láska, sex, nasílí. Občas jsem se divila jestli je to opravdu YA. :) Doporučuji naprosto skvělé..(hlavního hrdinu prostě musíš milovat..)

29.06.2021

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tato kniha si zaslouží popularitu co ted má.
Připravte si nervy a kapesníky!
Super!!

27.01.2022 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Doporučuji. Jako vždy skvěle

18.08.2022 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Musím říct, že mě tato kniha velice překvapila. Tolik jsem se nasmála. Bylo to velice emoční, romantické a milé. Malá Birdie byla skvostná. Doporučuji!

22.01.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Opět od autorky skvělá kniha. Díky příbehu matky je kniha vhodná i pro starší čtenáře. Zvraty byly celkem nečekané, takže jsem si knihu velice užila a to nemluvím o dojemném konci. Moc doporučuji :)

15.07.2021 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Příjemná kniha, dobře čtivá. Klasická, předvídatelná romantika, ale jako oddechovka ideální. Doporučuji i mladším není tam žádná erotika. Za mě 4hvězdičky. :)

11.07.2021 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Miluji Deana a jeho myšlení. Bála jsem se, že druhá kniha bude stejná jako první, že se nedozvím nic nového, ale bylo tam spousta nových a zajímavých věcí. Prostě miluji..

05.07.2021 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Skvělá kniha, která tě donutí ji dočíst. Doporučuji!

18.01.2022 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Velmi pěkná kniha. Jako vždy. Nejlepší autorka.

18.01.2022 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Této knihy jsem se dost bála, aby byla dobrá jako Dopisy ztraceným a musím říct , že uplně zbytečně. Kniha byla stejně dobrá, možná i o chlup lepší. Byla trochu drsnější a vášnivější. Declan je Declan, ale Rev je taky supr. Určitě doporučuji :)))

29.06.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Miluji tuto autorku opět dokonalé

18.08.2022 5 z 5

Léto s frajerem Léto s frajerem Petra Martišková

Příjemné a snadné čtení. Jednoduchá zápletka, takže nic extra. Ale pro puberťáky ideální. :)

05.07.2021 4 z 5