luckaherzogova luckaherzogova komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Přes silnou nechuť, kterou si tato knížka získala jenom tím, že jsem ji viděla v seznamu povinné četby, jsem se pustila do čtení. Neuvěřitelné, jak byl Orwell naprosto nadčasový. Dokázal popsat totalitu, jako nikdo jiný. Depresivní téma- a jak čtivé.
Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla. A víte, co? I v dnešní době mi to přijde celkem trefné. Rozhodně nelituji, že jsem si 1984 přečetla a pustím se do čtení klidně znova.

17.02.2013 5 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Přejete si porno s upířím nádechem?? Hurá pro Zrození temnoty!!:-)

17.02.2013 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

SUPER! Knížku jsem přečetla za jedinou noc a to jedním dechem! Tris a Čtyřka mě chytili na začátku a drželi se mě až do konce! Hodně akce, napínavých chvíli, romantiky a tragédie. Rozhodně doporučuji!!:-)

17.02.2013

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

fajn, dobře. Špatně se udělalo jenom mě?:DD

25.03.2013 2 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

#teamTucker! podle mého názoru rozhodně lepší než Pád:-) Knížku jsem přečetla za jeden den a nelituji toho:)

13.03.2013 3 z 5

Značka: Šílená se závazky Značka: Šílená se závazky Annie Downey

Paráda:) Dobrá oddechovka:-)

18.02.2013 3 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Nejde říct niž jiného, než jen, že je to DOKONALÉ:-)

18.02.2013

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Marie-José Maury

Dětská klasika!:) Doporučuji pro mladší generace:)

18.02.2013 3 z 5

Upír, můj pán Upír, můj pán Alexandra Ivy

Od autorky jsem četla i jiné knížky, a proto jsem tuto čekala jinou. Docela mě zklamala, chyběla nějaká ta akce. Pár kapitol se stále vleklo...

17.02.2013

Rozhodně to pomůže při pochopení Zatmění:) jak to chodilo na té "druhé straně" . Jinak, je to velmi čtivé:) Doporučuji:))

17.02.2013 4 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

Na tomhle je vidět, že knížku napsala nevyspělá češka. Spojení Stmívání a dalších upírskejch blbostí. Pro zasmání doporučuji, pro prožitek z dobře napsaného díla vážně NE :-)

17.02.2013 1 z 5