Lucieopice Lucieopice komentáře u knih

My jsme Lollipopz My jsme Lollipopz Karel Andreas Stiebling

Dobrý den!!!

V této knize se dozvíte spoustu zajímavých věcí o skupince Lollipopz (4 holkách které jsou zpívavý a tančící typ, takže fajn). Knížka je barevná, veselá, kamarádská,vtipná a prostě fajnová. Téhle knížce bych dala 10 bodů z 10. Přelouskala jsem jí rychle, takže když se začteš už nechceš přestat. Když tě mamka nebo babča zavolá na oběd řekneš : počkej dočtu si tuhle stránku. Tahle knížka je fakt suprová. Eňo ňůňo.

Hezký zbytek dne a na shledanou.

01.08.2021

Na vlásku / Alenka v říši divů Na vlásku / Alenka v říši divů Walt Disney

Dobrý den!!!
Tato kniha je určena pro menší děti tak 6-8 let, ale jinak je stručná a hezky se čte.
Má velké písmena a má krásné obrázky.
Určitě si jí přečtěte.

Hezký zbytek dne !!!

23.03.2021

Děsivé historky 3 Děsivé historky 3 Michael Dahl

Dobrý den!!! Jako vždy tato kniha je super. Občas strašidelná a někdy byla i vtipná. Určitě si jí kupte. Hezký zbytek dne a na shledanou ☺️!!!

26.02.2021

Johana s hlavou v oblacích Johana s hlavou v oblacích Petra Braunová

Dobrý den!!! Tato knížka je velice napínavá. Je pro mladší čtenáře. Hezký zbytek dne a na shledanou milý lidičkové!!!

06.02.2021

Děsivé historky 2 Děsivé historky 2 Michael Dahl

Dobrý den!!! Tuto knihu bych strašně moc doporučila. Je docela strašidelná a má zajímavě ukončený konec. Mějte se hezky a naschledanou všem☺️

28.01.2021

Děsivé historky Děsivé historky Michael Dahl

Hezký den! Tato knížka je děsivá. Je super a tak dále. Hezký zbytek dne!!!

28.11.2020

Taje olivového háje Taje olivového háje Daniela Krolupperová

Hezký den!!! Tato knížka je krásná a plná krásných obrázků. Určitě si jí přečtěte. Hezký zbytek dne!!!

31.10.2020

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Je to krásná kniha. Byla vtipná a nevím co dál. Hezký zbytek dne.

18.10.2020

Stříbrné tajemství Stříbrné tajemství Astrid Foss

Je to super kniha,která je napínavá.Určitě si jí přečtěte!!!

25.09.2020 5 z 5

Aprílová škola Aprílová škola Jiří Žáček

Je to super kniha básní, která každýmu zvedne náladu!!!

24.09.2020

Mach a Šebestová na cestách Mach a Šebestová na cestách Miloš Macourek

Je to hezká kniha plná obrázků. Je i dobrodružná. Určitě si jí doporučuju přečíst.

20.09.2020

Avlež Kífla Avlež Kífla Roald Dahl

Je to super kniha u které se nasmějete. Určitě bych jí jen doporučovala. Hezký zbytek dne!!!

20.09.2020 5 z 5

Kam zmizela Anna Kam zmizela Anna Lenka Juráčková

Hezký den ! Tato knížka je velice dobrodružná, vtipná a je prostě super. Doporučuju. Hezký zbytek dne.

21.06.2020 5 z 5

Chyťte pošťáka Chyťte pošťáka Dita Křišťanová

Krásný den ! Tato knížka je velice vtipná a dobrodružná. Má ovšem i krásné obrázky. Určitě bych jí jen doporučovala.....

14.05.2020 5 z 5