Kam zmizela Anna

Třináctiletý Adam pomáhá tátovi s úklidem v domě, který rodina nedávno koupila. Dům je starý a bude potřebovat mnoho oprav, má však v sobě něco nezvykle tajemného. A skutečně, Adam v nenápadném úkrytu za skříní objeví zvláštní fotografii s věnováním, která pochází z roku 1946. Následně se rozjede pátrání po klukovi z fotky a dívce, do níž se tehdy zamiloval. Podaří se zjistit, jaké byly jejich další osudy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/295862/kam-zmizela-anna-9uP-295862.jpg 4.418
Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

čika
01.12.2017

Knihu je asi potrebné hodnotiť z hľadiska jej cieľovej skupiny a tou sú deti, takže príbeh, jazyk a vizuál na jedničku. Samozrejme by bolo fajn rozvinúť pátranie napr. do Nemecka, ale pozerajme na príbeh naozaj reálne :-)

triatlet
04.08.2017

Zavádějící název. Příběh chce odkrývat tajemství, ale nakonec pouze naznačuje.
Autorka asi zná Dobrotice dobře. Škoda, že od nosného tématu odbočuje ke sportovním tréninkům nebo ke sklizni třešní v září.

milan.krimsky
22.07.2017

Pěkná oddychová kniha pro děti a mládež o tajemné fotce a roku 1946

popeluška
13.07.2017

Pěkný příběh. Moje druhá kniha od autorky a jsem velmi spokojená. Milé a nádherné čtení pro letní odpoledne :-)

book123
25.04.2017

Je to moc hezká knížka, člověk se skvěle zabaví, je napjatý na to, jak to dopadne a jak se příběh bude dál vyvíjet.

knihomolkačenka
19.04.2017

Dnes jí hodlám začít číst. Už se moc těším. :3

Magdalena5
02.03.2017

moc se mi líbila krásná čeština

MartinaF
29.08.2016

Jako kniha pro děti se mi tento kratičký příběh líbil - trochu detektivka, trochu historie, trochu romantika. A stejně jako u Lizuchy tak bych i tady ocenila více hlubšího děje, podrobnějšího pátrání, příběh o zmizelé Anně i o chlapci z fotky. Jinak moc příjemné čtení na jeden večer.