Luciecii Luciecii komentáře u knih

Už při shlédnutí obálky knihy jsem se začala smát. Tím mě kniha upoutala a hned jsem si jí koupila. Historky, sic místy opravdu nepravděpodobné, ale vtipně líčené. Kniha je oddechové čtení a člověk se nad ní usmívá i jízdou v metru.

04.02.2017 4 z 5

Žena s červeným zápisníkem Žena s červeným zápisníkem Antoine Laurain

Hezké počtení, rychle utíkající. Postavy mi jsou velmi příjemné a sympatické. Tempo příběhu mi vyhovovalo :)
Na konci se mi moc líbilo Lauřino zareágování na to, co Laurent udělal.
Doporučuji :)

04.02.2017 4 z 5

Překvapilo mě, jak moc ta kniha byla čtivá. Přečetla jsem jí za tři dny a okamžitě skočila do druhého dílu, který bych ráda četla pomaleji, ale nejde to :) Příběh je, dá se říct, "obyčejný", zakázaná láska, zápletka, ale moc se mi v něm líbí začátky kapitol a shakespearovské citace a citáty a výňatky z jeho her a sonetů. Dodává to knize ve velké míře originalitu. Obě postavy jsou mi sympatické, chápu jeho i ji. Danielovo "vložení se" do příběhu svými stránkami se mi také moc líbilo, čtenář má možnost vidět i jeho úhel pohledu, který je také velice zajímavý.
Těším se již na třetí díl :) Kniha je oddechové čtení, příběh je super a rozhodně doporučuji :)

16.10.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Od první stránky velmi čtivé, příběhy jsou napsané naprosto pro moje chutě.
Každý příběh je něčím jedinečný, naprosto ze života a propojenost všech příběhů v nás vyvolává pocit, že nic se neděje jen tak náhodou.

14.05.2016 3 z 5

Pod názvem si člověk představuje úplně jiný děj, úplně jiný příběh. Proto mě na prvních stránkách zarazilo, jakým směrem se příběh bude odvíjet. Ale mile mě překvapilo, až zaskočilo, že jsem knihu přečetla za jeden den a totálně mě pohltila :)
Hlavní postava je sice trochu zvláštní, občas jsem jí nemohla pochopit, vžít se do ní. Ale možná o to lépe se to celé četlo a člověku to nastiňovalo úplně jiné náhledy a chování, než co by sám kdy udělal a vymyslel. Příběh skončil tak, jak to pro hlavní hrdinku bylo asi nejlepší a líbí se mi, že z toho nebyla typický love story :)

24.04.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knihu jsem četla jedním dechem. Od začátku knihy jsem byla okamžitě vtažena do děje. Je to silný příběh, s kapkou lásky, sebelásky, dramatu, smutku.....Je tam vše, co tam má být.
Kniha je perfektní, konec byl takový, jaký měl být. U knihy jsem smála, i brečela. Vyvolala ty správné emoce. Určitě doporučuji :)

24.04.2016 5 z 5