LuciaDudy LuciaDudy komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jednoznačne najlepší diel celej série. Skvelý štýl písania, číta sa to samo. Pohľad oboch postáv tomu nasadil korunku. Úžasné.

26.08.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tak toto je úplná bomba. Moja tretia kniha od autorky a určite nie posledná. Momentálne v mojom rebríčku zvádza boj s Kultim.

Ako vždy si musíme pretrpieť pár nudných strán na začiatku, no potom sa to rozbehlo a už nespomaľovalo.
Milujem aké vzťahy v rodine mali, konečne sa autorka viac venovala aj tejto stránke postáv. Doberanie sa Jasmine a Ivana bolo skvelé, ako to je u autorky zvykom, poriadne som sa nasmiala.
Niektoré časti som si musela prečítať viackrát, lebo som z nich bola taká nadšená, že som nemohla obrátiť stranu.
Jediné, čo ma mrzí je, že sme nevideli príbeh z pohľadu Lukova.

Niet viac čo dodať, iba že Mariana Zapata nám dokázala, že je kráľovnou pomalej romantiky naozaj oprávnene.

27.08.2021 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

(SPOILER) Úžasné. Čítala som ju už niekoľkokrát, myslím, že nikdy neomrzí. Pravdepodobne u mňa navždy zostane v top 10, momentálne je stále na vrchole rebríčka.

Trošku ma mrzí nedotiahnutý vzťah Sal s bratom, mohol v príbehu viac figurovať. Zaujímalo by ma aj jeho stretnutie s Kultim.

Veľmi sa mi páčilo, aký bol k Sal Reiner ochranársky. Takisto som si užívala ako sa formoval ich vzťah. Pripadalo mi to reálne, akoby tie postavy naozaj existovali.

Veľa ľudí kritizuje, že to išlo pomaly, ale je to SLOW BURN romantika, v čom autorka vyniká.

Ja osobne som si užila každú jednu stranu. A vôbec by mi nevadilo pár navyše, možno aj niečo z pohľadu Kultiho.

27.08.2021 5 z 5

Sexi darebák Sexi darebák Stela Rouge

Toto bol jeden veľký chaos. Nerada píšem negatívne recenzie, riadim sa heslom: Keď nemáš čo povedať pekné, nehovor radšej nič.

Príbeh bol znesiteľný, nápad zaujímavý, no nedotiahnutý. Celé mi to prišlo veľmi nereálne a to som naozaj veľmi romantická a naivná duša. Niekedy sa mi zastavoval rozum nad niektorými výrokmi, situáciami, alebo spôsobmi, akými hlavné postavy riešili problémy. Alebo vlastne nad čímkoľvek, čo robili.
Každopádne kniha neublíži (veľmi) no vracať sa k nej nebudem a odporúčať zrejme tiež nie. :(

27.08.2021 2 z 5