luci2 luci2 komentáře u knih

Něco nádherného Něco nádherného Judith McNaught

Příběhy této autorky se mi moc líbí, neboť čtenáře dokáže vtahnout do děje tak, ze jen neradi budete knihu odkládat. Pribeh Jordana a Alexandry nepostrádá vtip, trpkosti, intriky a v neposlední řadě pokus zbavit se hlavního hrdiny. Nakonec viník mě velmi překvapil a do poslední chvíle jsem netušila, ze by to mohl být zrovna ten. Konec byl velmi napínavý a hezky. Skoda jen, ze tak rychle skončil. Klidně bych snesla několik stránek navíc. Takže všem vřele doporučuji.

19.05.2020 5 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Ze začátku jsem chtěla napsat to, ale byla nádhera. První třičtvrtě knihy jsem byla naprosto uchvácená, ale v průběhu čtení jsem našla malé skvrnky na kráse. Stále váhám jestli ji mám zařadit mezi svých několik TOP. Příběh je moc hezky napsany a autorka má ctivy rukopis, který není nudný a při čtení se budete bavit. Neboť příběh se vyznačuje chytrosti, stribritym humorem a zajímavým dějem, jenz se dotkne vaši duše. Jason byl vlk, který vrci obcas skrabe, ale nekouše. Z obavy milovat se uzavírá před celým světem a především sám před sebou. A proto, aby mu nebylo ublíženo ubližuje druhým. Nevěří lidem především ženám a tak je těžké se dostat přes jeho ochrannou slupku. To vše až do doby než se na scéně objeví statečná, trpeliva, soucitná a vstřícná Victorie, která se rozhodne získat jeho srdce a důvěru. Ale i tak to pro ni nebylo lehké... U čtení této knihy se rozhodne nebudete nudit a emoce ve vás budou vírit jako na kolotoči. Neubránila jsem se slzám, ale i tak se mi příběh líbil, proto ho všem vřele doporučuji.

12.05.2020 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Joan Johnston

Krásná kniha, nemohla jsem se od ni odtrhnout, takže jsem ji přečetl za jedno odpoledne. Málo co mě uchvátí, ale tahle knížka mě nadchla a po přečtení ve mě víří pocity “jako to byla nádhera”, ale pak si rikam čím byl ten příběh jedinečný. A dochazim k závěru, ze se mi líbí styl jakým byl napsaný. Je to první dílo od této autorky co jsem četla a jistě není poslední. Neboť už teď si jdu vybrat novou knihu. K tomuhle příběhu se budu rada vracet a po přečtení jistě pochopíte proč ;-)

11.05.2020 5 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Tak abych řekla pravdu, popravdě nevím co bych o téhle knížce a především autorce měla napsat, neboť ve mě vzbuzuje názory odporu, nudy a hnedle zase nadšeni, úsměvu a zvědavosti co se dozvím v dalších příbězích. Ale abych byla upřímná příběh Richarda a Catriony nebyl špatný. Dokonce ze třech příběhu co jsem četla byl nakonec asi nejlepší. Člověk si musel odmyslet nudnost a vleklost. Nevím proč si autorka zbytečně libuje ve vleklosti, což čtenáře často odradí. Chvílemi jsem bojovala s tím, ze knihu nedočtu, a ze si už od této autorky nikdy nic nebudu chtít přečíst, ale než jsem se dostala na konec mě autorka opět nahlodala a dokázala mě přesvědčit, ze bych to s ni a s jejími příběhy měla ještě zkusit. Rada čtu série za sebou, ale poprvé asi budu muset tuto serii prokládat i jinými autory.

09.05.2020 3 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

Opět příběh nebyl špatný, ale něco mi tam chybělo. Mám pocit, ze se to zbytečně tahlo, i když se tam našli chvilky, které jsem si užívala. Zatím této autorce nějak nemohu přijít na chuť, ale stále se nevzdávám a budu v serii pokračovat.

04.05.2020 3 z 5

Věčnost Věčnost Jude Deveraux (p)

Nejprve se mi do příběhu nechtělo, ale rikala jsem si, ze je další v pořadí v sérii, a tak jsem se do neho pustila. Nevěřila bych, ze mě i přes počáteční naivitu Carrie upoutá a nadchne. Je trochu jiný než předešlé příběhy a tím je zajímavý, takže za mě, kdo máte tenhle žánr rádi vřele doporučuji.

04.05.2020 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Knížka nebyla špatná. Zápletka dobra s dobrou myšlenkou. Ale vadilo mi skákání dějové linky, které ne vždy pro mě plynule navazovalo. Takže jsem nebyla schopna se do děje plně vžít, proto mi nedělalo problém knihu odložit a dokonce jsem od ni někdy záměrně utíkala, což se mi většinou nestává. Je to prvotina, kterou jsem od této autorky četla a až natolik mě neuchvátila, ale nerada se vzdávám, takže uvidíme jaký bude příběh o Vaneovi. Přes vysoké hodnocení jsem mírně z této knihy zklamaná.

03.05.2020 3 z 5

Milovat zhýralého vévodu Milovat zhýralého vévodu Nicole Jordan

Knížka se mi líbila. Ukázalo se, ze zhýralý vévoda není až tak zhýralý a ze je ve skutečnosti muž, kterého by každá z nás chtěla mít doma. Co mi však vadilo byla Tess a její upínaní se k Richardovi, přičemž ublizovala Ianovi. Kdyby častěji ukazovala své city měla bych ji raději. Vadilo mi, ze si neuvědomovala co všechno pro ni Ian děla. Proto dávám o hvězdičku méně, i když kvůli Ianovi si někdy tuto knihu přečtu. Ten byl úžasný!

30.04.2020 4 z 5

Zkrocení nebezpečného lorda Zkrocení nebezpečného lorda Nicole Jordan

Musim se přiznat, ze této knize nechybělo vůbec nic.....nástrahy, nedůvěra, vášeň ani hluboká láska, takže jsem naprosto spokojena a už se tesim až si ji někdy přečtu znovu.

29.04.2020 5 z 5

Napravit hříšníka Napravit hříšníka Nicole Jordan

Příběh Eleanor a Damena byl milý a dobře se četl ;-)

27.04.2020 4 z 5

Svést nevěstu Svést nevěstu Nicole Jordan

Přestože kniha byla hezká a Heath byl úžasný. I tak jsem měla k příběhu malé výhrady a proto je ubrana hvězdička. Jinak je to kniha pro odpočinkové odpoledne.

21.04.2020 4 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

U této knihy jsem se neskutečně bavila. Není strhující, ale je mnohem hezčí než první díl ze série, ale bez přečtení prvního dílu by se mi tolik nelíbil. To je to co mám na knižních sériích rada, ze dej a postavy se vyvíjejí postupně a vše pak zapadá tak, jak má. Rukopis autorky se nezapře podobnosti, ale vadilo mi to. Proto tuto knihu mohu vrele doporučit.

20.04.2020 5 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla. Čtyři hvězdičky dávám proto, ze jsem ze začátku měla problém se do knihy ponořit. Ale po prvních padesáti stránkách se to zlomilo a příběh mi přišel hezky, i když mi tam chyběla větší jiskra a napětí. Proto se už teď tesim na Roslyn a Drewa, kde vypada, ze toho nebude chybět.

19.04.2020 4 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Tuto knížku jsem si užila a přečetla jsem ji jedním dechem. Nepostrádá vtip, kuráž a odvahu. Brooke a Vlk byli dokonalou dvojici. Příběh mě chytil za srdce tak, ze mi i slza ukápla. Uz teď se tesim až si ho přečtu znovu.

15.04.2020 5 z 5

Nádherná bouře Nádherná bouře Johanna Lindsey

Kniha, u které se budete bavit od začátku do konce, jenz je plna zvratu. Skoro mě mrzí, ze série dal nepokračuje, avšak doufám, ze autorka rodinu Maloryovych časem obohatí o další titul. Damon byl úžasný hrdina, který osloví každou ženskou duši. Dokonce bych si rada přečetla příběh o jeho příteli Mortovi. Tuto knihu vřele všem doporučuji.

PS: Rada se k cele serii budu vracet, i když některé tituly budu mít radši ;-)

14.04.2020 5 z 5

Búrlivé vyznanie Búrlivé vyznanie Johanna Lindsey

Tuto knihu jsem cetla dlouho a s přestávkami, ale ne proto, ze by mě obsah nebavil, jen jsem na ni neměla tolik času, kolik bych si představovala a příběh jsem si chtěla užit. A tak když se mi ji podařilo konečně přečíst musím říct, ze byla uzasna. Takže, kdo má rad tuhle serii určitě tenhle příběh nevynecha. Popravdě už ted se tesim na příběh Jack, který je tu mírně naznačen. Na cele serii se mi líbí, jak autorka dokáže udržet charakterove postavy a bez Jamase a Anthony si to proste nedokážu představit.

13.04.2020 5 z 5

Rozbúrené city Rozbúrené city Jude Deveraux (p)

Mám příběhy o Montgomeryovych rada. Sice tento nebude patřit mezi moje top, neboť jsem měla pocit, ze podobny jsem již četla. Zápletka nebyla až tak strhující, ale vylíčení hlavní postav Ace a Fiony se mi moc líbila. Kdo chce mít sérii Montgomeryovych komplet určitě si ji přečte.

02.04.2020 3 z 5

Dáma a námořník Dáma a námořník Johanna Lindsey

Původně jsem si myslela, ze tento příběh nebude stát za to, ale opak byl pravdou. Katey a Boyd byli roztomilí, ale Anthony a James byli jako obvykle úžasní!!! Neskutečně jsem se bavila a i když jsem si říkala jak bude probíhat dej nebylo to zdaleka pravdou. Takže jsem naprosto spokojena a rada se k tomuto příběhu vrátím.

01.04.2020 5 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Johanna Lindsey

Krásná knížka, jenž si musíte přečíst. Já se bavila od začátku až do konce. Popravdě nemám příběhu co vytknout, takže ho všem vrele doporučuji.

31.03.2020 5 z 5

Zamilovaný ničema Zamilovaný ničema Johanna Lindsey

Pribeh, který hezky navazuje na předchozí série. Jeremy a Danny jsou stvořeni jeden pro druhého. Líbila se mi postava hlavní hrdinky a její osobité chování, se kterým bylo spojeno slovo “kámo”. Skoda jen, ze se do příběhu nedalo víc tajemna a napětí při hledání pravdy o její totožnosti. Ale i tak se mi příběh libil. Avšak zatím mezi moje top patri příběh o Amy a Warenovi (Okouzleni) či příběh George a Jamese.

29.03.2020 5 z 5