Svést nevěstu

Svést nevěstu

Nejmladší ze sester Loringových, Lily, zastává názor, že láska je veskrze nebezpečná záležitost a že manželství je dobré se úplně vyhnout. Na svém postoji nehodlá nic změnit ani ve chvíli, kdy jí do života vstoupí okouzlující gentleman Heath Griffin, markýz z Claybournu. A když Lily hrozí, že by nemusela nadále odolat jeho smyslným polibkům, rozhodne se utéct. Čím dále, tím lépe. Anebo na místo, kde ji nikdo nebude hledat: do domu neřesti. Heath Griffin už získal řadu ženských srdcí, ale tentokrát je to zcela jiné. Temperamentní Lily ho očarovala natolik, že je ji rozhodnut najít, i kdyby se před ním schovala do samotného pekla. Nyní už mu nebude stačit, když získá její srdce – Heath chce Lily svést, aby z ní mohl učinit svou nevěstu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29989/courtship-wars-svest-nevestu-oNv-29989.jpg 4.199

Courtship Wars (3.)

To seduce a Bride (2008)

Vydáno:, Domino

Terisek99

Krásná oddechovka, kterou můžu jen a jen doporučit. :)

HaniSebi

Souhlasím s komentáři, že Lily byla až moc tvrdohlavá a Heath byl zase opravdu skvělý. Nicméně kniha rozhodně splňuje svůj účel. Oddechovka, u které můžete vypnout.

Jessybelle
24.09.2017

Oddechová, čtivá, příjemná knížka. Občas mi přišlo, že to už Lily malinko přehání, Heatha obdivuji za jeho trpělivost.

Danulka11
26.10.2016

Z této knížky se mi nejvíce líbil hlavní hrdina, který si za svoji neskutečnou trpělivost zaslouží velkou pochvalu. Hrdinka Lily byla opravdu někdy dost protivná a místy mi lezla na nervy, jak se zuby nehty bránila manželství. Místy mi bylo hlavního hrdiny líto, ale jinak se jedná o hezký a romantický příběh :o)

havrmoni
27.04.2016

Taková nádherná oddychovka a ten hrdina,nejmíň arogantní z těch tří,zamilovala jsem se do něj už v půlce.

moudivlacek
25.12.2015

Tato knížka se mi velice líbila, přesto že Heath chce za každou cenu Lily, dokáže být jemný a velice chápavý muž. Má svoje zásady, které dodržuje. Jinak je to příběh zkrocení zlé ženy, i když Lily není zlá žena, ale jen duševně raněná z dětství.
Slovní přestřelky jsou mnohem lepší a přitažlivější, jak ostatní erotické scény.

miruska1
03.11.2014

Veľmi pekny pribeh. Ale dam si na chviľu pauzu,než dočitam tuto seriu. Knihy začinaju posobyť dosť jednotvarne v určitych veciach.

Karolína18
28.08.2014

Další pěkná oddechovka z této série. Jen někdy nechápu, jak se na konci z temperamentních a svéhlavých slečen mohou tak snadno stát zoufalky, které by udělaly cokoli, aby svého vévodu, lorda.. dostaly.

Bet
03.05.2014

Kniha je velmi oddechová, jen mi Lily občas lezla na nervy. Jinak příběh super.

Marcia
11.07.2013

Moc pěkné oddechové čtení, člověk se u toho i zasmál, i když mě někdy Liliina tvrdohlavost a zarputilost šla na nervy.