Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Kuchařka kačera Donalda Kuchařka kačera Donalda Walt Disney

Úplně skvělá pomůcka pro malé kuchaře a kuchařinky :-) Už ani nevím, v kolika letech jsem ji dostala, ale mám ji dodnes a recept na palačinky snů je i u nás stále využívaný :-)

30.04.2015 5 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Malé ženy je jedna z těch knih, kterou jsem si hned po prvních stránkách zamilovala a jsem ráda, že nechybí v mé knihovně..

26.04.2015 5 z 5

Pouštní růže Pouštní růže Mary Jo Putney

Tak to mě se kniha líbila. Spíš než milostná romance je to pěkně dobrodružný příběh. Dobrá, uznávám, že v druhé polovině je tam toho erotična trochu víc, ale to mi vůbec nevadí.. Naopak mě velmi zaujala svým popisem exotických míst a kulturou země, kam se nejspíš v životě nepodívám a o lidech, které nejspíš nikdy nepochopím. A přesto je zajímavé se o nich takovou nenásilnou formou něco dozvědět a dojít k přesvědčení, že není nad tekoucí sprchu a splachovací záchod.. Já knihu doporučuji.

21.04.2015 5 z 5

Tajemný cizinec Tajemný cizinec Mary Jo Putney

Pěkný příběh nečekané lásky mezi mladou šlechtičnou a bohatým cizincem. Poutavý, trošku tajemný, lehce okořeněný erotikou a napětím až do konce. Já byla spokojená a kdo má rád tento žánr, bude taky..

21.04.2015 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Tak tahle kniha je moje srdeční záležitost.. Úžasný příběh pihaté Anny se mi vryl hluboko do srdíčka a před nedávnem se mi podařilo splnit si svůj dětský sen, kdy jsem se stala hrdým vlastníkem této nádherné knížky.

14.01.2015 5 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Nádherně kouzelná knížka. Přesně ta, u které vždycky lituji, že už jsem na konci a stránky dál nepokračují...

14.01.2015 5 z 5