Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Poslední milenec Poslední milenec kolektiv autorů

Krimi příběhy podle skutečnosti. Dobře se čte, příběhy jsou krátké, srozumitelné, za chvíli jsem byla na konci :-)

Srdce v pasti Srdce v pasti Tonya Wood

Pěkný příběh s velkou dávkou rozvíjející se lásky a napětí.

01.05.2015 4 z 5

Zákon lásky Zákon lásky Linda Conrad

Pěkný příběh nečekané lásky okořeněné velkou dávkou napětí. Nicméně jsem četla i daleko lepší příběhy..

01.05.2015 3 z 5

Gabra a Málinka a jiné příběhy pro děvčata Gabra a Málinka a jiné příběhy pro děvčata Amálie Kutinová

Po přečtení vás to nutí sehnat si a přečíst celé příběhy :-) Moc pěkné..

01.05.2015 5 z 5

Dar Dar Danielle Steel

Pěkná kniha, ale smutný životní příběh.. Co mi jen trochu vadilo, byl otevřený konec a to já moc nemám ráda.

01.05.2015

Miluju tě navždy Miluju tě navždy Judy Blume

Tak tohle bylo moje šlápnutí vedle..

Bůh nikdy nemrká Bůh nikdy nemrká Regina Brett

Překvapivá kniha s velkou dávkou životního nadhledu a optimismu..

Příliš smutná vdova Příliš smutná vdova Phillip Margolin

Nemohla jsem se začíst.. Nejspíš tato kniha není pro mě, nedostala jsem se ani do poloviny.. Bohužel..

Návrat času Návrat času Alexandra Ripley

Přiznám se, že od autorky Scarlett jsem čekala trochu víc.. Knihu jsem sice dočetla, ale s velkými problémy a ukrutně mě to nebavilo. Bohužel..

Svádění knížete Svádění knížete Patricia Grasso

Moc hezké.. Překvapená jsem ale nebyla, od autorky mám všechny knihy vydané v češtině a nezklamala jsem se ani tentokrát. Opět milá, s detektivní zápletkou a dobrým koncem. Přesně, jak to mám ráda :-)

01.05.2015 5 z 5

Nejlepší herečka Nejlepší herečka John Kane

Moc mě nebaví číst o herečkách, Holywoodu, Oskarech... No jo, chudinky to mají v životě těžké.. Jejich starosti na moji hlavu.. Ne, opravdu ne..

Zakřič do tmy já Zakřič do tmy já Eva Lenartová

Dívčí román o čerstvé maturantce Báře a její spolužačce Táni, které stále ještě nevědí, jestli jsou už dospělé.. I v době mého dospívání, kdy jsem ji četla, to byla ztráta času a vůbec se mi nelíbila.. Hodně rychle jsem se ji zbavila.

Soudní znalkyně Soudní znalkyně Heinz Günter Konsalik

Zkoušela jsem se začíst, ale nedokázala jsem to.. Neumí mě vtáhnout do děje, chybí tomu šťáva..

30.04.2015 1 z 5

Zahrada starých tajemství Zahrada starých tajemství Aliena de Longhe (p)

Na to, že nemusím české spisovatelky, nelituji, že jsem se odhodlala k přečtení. Četla jsem sice lepší, ale není špatná.

30.04.2015 3 z 5

Zelený skarabeus Zelený skarabeus Philipp Vandenberg

Napínavý příběh, kdy se historie prolíná do současnosti. Kdo má rád příběhy z Egypta, k tomu trochu toho tajemna a nepředvídatelné konce, bude spokojen. A nejvíc mě bavilo, že samotné rozuzlení příběhu jsem vážně nečekala..

Zázračný diamant Zázračný diamant Jean-Jacques Antier

Zajímavá kniha nejen pro milovníky romantiky, ale také cestopisů. I když té romantiky je v ní spíše méně než více, přečetla jsem ji až do konce.

30.04.2015 2 z 5

Kurtizána Kurtizána Dora Levy Mossanen

Přiznám se, že mě kniha moc neoslovila.. Možná jsem čekala víc, ale byla jsem zklamaná. A ke všemu smutný konec příběhu - bohužel, musím uznat, že toto není kniha pro mě..

30.04.2015 2 z 5

Spadané listí Spadané listí Adeline Yen Mah

Pravdivý příběh čínského děvčátka, které je utiskované a nemilované vlastní rodinou . Přes bolest a různé životní strasti z ní vyroste silná a obdivuhodná žena, která se dokázala navzdory všem a všemu postavit na vlastní nohy. A pak o tom všem ještě napsat knihu. Klobouk dolů...

Pásli ovce valaši Pásli ovce valaši Marianna Grznárová

Tuhle knížku jsem dostala ještě v době, kdy jsem neuměla číst, ale obrázky se mi moc líbili:-) A později, když už jsem zvládala písmenka, jsem si ji četla sama, i mladšímu bráškovi, který ještě číst neuměl.. Pro menší děti určitě doporučuji, ráda na ni doteď vzpomínám..

Míšovo tajemství Míšovo tajemství Eduard Petiška

Tak tuhle kouzelnou knížku jsem dostala svůj poslední den ve školce, s pěkným věnováním od oblíbené paní učitelky :-) A protože byla vážně pěkná, s velkýma písmenkama a možná i z nostalgie, ji vlastním doteď a má čestné místo v mé knihovně.