LivieBorova LivieBorova komentáře u knih

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Je to hodně bolestínské a sebeprožívačné, nic, v čem bych se chtěla najít.

03.01.2024 1 z 5

Chyť zajíce, ať ho máš / Zahradní slavnost Chyť zajíce, ať ho máš / Zahradní slavnost Václav Havel

Slavnostně jsem ji dnes dočetla a dojala se.

18.12.2023 5 z 5

Beránek Beránek Lenka Procházková

Moc se mi to líbilo. Nezná a poučná kniha, moc krásně napsaná.

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Kniha mě příliš nezaujala svým zpracováním a absolutní nepřekvapivostí.

13.06.2023 2 z 5

Dcera národa? : Tři životy Zdeňky Havlíčkové Dcera národa? : Tři životy Zdeňky Havlíčkové Milena Lenderová

Moc jsem toho o Havlíčkovi nevěděla, stejně jako jsem netušila, že měl dceru. Kniha se četla velmi dobře ,je moc dobře zpracovaná, chvílemi mě mrzelo, že nejde o román, dovedu si představit, že by příběh této ženy vydal na zajímavý film, nejen dokument.

Jedno italské léto Jedno italské léto Rebecca Serle

Dejte mi do ruky román odehrávající se v Itálii a budu spokojená. Jasně, není to tak hluboké jako třeba geniální přítelkyně, ale bylo to skvělé odlehčené čtení.

Příběh Berlín Příběh Berlín Veronika Jonášová

Tahle kniha mě chytla i proto, že jsem v Berlíně delší čas pobývala, a díky této dobře napsané knize jsem si pár hezkých chvilek připomněla.

Ada Ada Veronika Jonášová

Oproti předešlým knihám se autorka velmi posunula. Je to dobře napsaný silný příběh. Moc se mi líbí obálka.

Stříbrná parta - Legenda žije Stříbrná parta - Legenda žije Miroslav Adamec

Foglar žije a je to skvělá. Knihu jsem jsi půjčila od synovce a vrátila se do dětství. Napínavé, milé a moderní.

14.05.2023 5 z 5

Můj dobrý přítel chřestýš Můj dobrý přítel chřestýš Don Jose Ruiz

Překrásná kniha plná moudrosti!

23.11.2020

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Podle mě je to neprávem opomíjená knížka, která má stejně nosné sdělení jako Čtyři dohody.

23.11.2020 5 z 5