Liv Liv komentáře u knih

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Krátká povídka do povinné četby, ale také i k zamyšlení nad lidským chováním v dnešní době. Hodnotím jako pěknou.

08.08.2015 5 z 5

Největší trapasy mého života - Skutečné příběhy českých osobností Největší trapasy mého života - Skutečné příběhy českých osobností Richard Sacher

Dopadlo to úplně jinak, než jsem očekávala. Zasmála jsem se jenom u pár příhod. Pár jich bylo úsměvných, ale zbytek? Poztrácí humor, který by v knize přetrval natolik, aby pronikl i k čtenářům. Jednoduše řečeno, ve většině případů, když to ten daný člověk nezažil, vtipné mu to moc nepřijde.

11.08.2014 1 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Přála bych si umět dávkovat Sukubu po pár stránkách denně, stejně jako si Georgina dávkuje Sethovy knihy, ale nejde to. Tuhle sérii prostě zbožňuju, přestože mě občas irituje, že Georgina a Seth chtějí být spolu, ale stejně se pořád rozcházejí a loučí.

11.08.2014

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Zhltala jsem to jedním dechem, ale ten konec byl prostě moc rychlý :D

11.08.2014

Losos pochyb Losos pochyb Douglas Adams

Některé články mě neoslovily, zkrátka jsem asi do nich ještě nedospěla. Každopádně Adams jako vždy servíruje spoustu zajímavých myšlenek. Ale samotná závěrečná část Losos pochyb se mi celkem líbila.

11.08.2014 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Vzhledem k tomu, že jsem Saturnina musela číst kvůli škole, nebylo to nic nudného. Docela mě to bavilo a párkrát jsem se i od srdce zasmála.

21.07.2013 4 z 5

Kůň za milión miliónů Kůň za milión miliónů Marcella Marboe-Hrabincová

Tuhle knížku jsem četla v cca 13 letech a musím říct, že jsem jí ani nedočetla. První kapitolou jsem se horko těžko prokousala s nadějí, že to dále bude lepší, ale po 2. kapitole jsem veškerou snahu vzdala. Řekla bych, že je to psáno takovým těžším zastaralým jazykem. Dle mého názoru to kvůli jazyku není vhodné pro děti.

25.03.2013 odpad!

Taxis Taxis Blanka Chlupová

Taxis mě tak pohltil a uchvátil, že jsem prolévala slzy, ale přitom jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Prostě krása :) Hodlám si jí v budoucnu přečíst znova.

25.03.2013 5 z 5