Lintu Lintu komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Detektivky nečtu, ale tady mě nalákal název a mnoho doporučení. Zpočátku bylo mnoho jmen a nezáživné povídání o politice, ale pak se to rozjelo a všechno začlo zapadat. No a pak zapadalo ještě mnohem více věcí, či jak to nazvat. Prostě je to dobře napsané a vymyšlené. A přestože je to o něčem jiném než jsem čekala, tak mě to dostalo a mám už koupené další dva díly.

22.03.2016 5 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Dost jsem toho už věděla ale i tak jsem získala nový informace. Navíc je to celý moc pěkně podaný, od toho co tělo vlastně je a jak funguje, jak se k němu chovat, proč a jak se snažit atd. Druhé polovině je taky dost motivující. Což se určitě hodí.

18.01.2015 5 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Překvapilo mě to. Kniha je záživná a čtivá, ačkoliv je "jen o dopise".

24.10.2013 4 z 5

Síla introvertů Síla introvertů Sylvia Löhken

Ze začátku jsem trochu litovala, protože jsem se nedozvěděla nic nového. Ale dobré informace např. pro extrovertní přátele/přítele/přítelkyni. V druhé půlce se ale dostává k určitým radám, které se každému introvertovi určitě hodí.

24.02.2016 4 z 5

Proces Proces Franz Kafka

Proces od Kafky je ztělesněním nudy úředních záležitostí...

20.04.2015 2 z 5

Koláč s kapkou jedu Koláč s kapkou jedu Alan Bradley

Detektivky nečtu, ale tohle ano. Je to vyprávěné z pohledu malé holky, ale přesto se u toho musí přemýšlet.

02.08.2013 4 z 5

Velká kniha strachu Velká kniha strachu Veronika Bohatá

Nejlepší hororové povídky,pěkně shrnuté v jedné knize, a to navíc s pěknými ilustracemi.

02.08.2013 5 z 5

Co po ní zůstalo Co po ní zůstalo T. R. Richmond

Nápad dobrej, ale často jsem se v knize ztrácela (kdo co napsal, kdo je kdo). Myslím že zpracování dvou tří úhlu pohledu by bylo lepší než to nepřehledné slepování.

05.02.2017 2 z 5

Výměna názorů Výměna názorů Robert Reger

Pěkný jako vždycky. Tentokrát něco víc nečekaný konec.

02.11.2014 5 z 5

Snídaně o půlnoci Snídaně o půlnoci Louis Armand

Vyloženě umělecky napsané. Mám takové pochody v hlavě, ale on to dokázal napsat.

27.03.2014 4 z 5

Nikdo neumírá navždy - Fantastické Fenomény Nikdo neumírá navždy - Fantastické Fenomény Rainer Holbe

Zpočátku to vypadá jako dokumentární kniha. Což vlastně je. Ale postupně se tam začíná tvořit nějaký příběh, o který vlastně vůbec nejde. Je to o komunikaci s mrtvými. Hlasy nahrané na páscích, z telefonu, nebo i tváře v televizi.
Je tam vysvětlováno, že jsou elektronické přístroje komunikační prostředkem do jiné dimenze.
Kniha je napsána podle toho co se skutečně stalo. Já si vlastně dost podobně myslela to samé, už před přečtením knihy. Velice zajímavé.

02.08.2013 4 z 5