Nikdo neumírá navždy - Fantastické Fenomény

Nikdo neumírá navždy - Fantastické Fenomény https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80901/nikdo-neumira-navzdy-80901.jpg 4 2 1

Zesnulí se objevují na magnetofonových páscích a televizních obrazovkách a otvírají nám pohled do jejich paranormálního světa. Hrdina románu Stefan Zigrand, kritický a úspěchy hýčkaný novinář, je nejprve přesvědčen, že se dostal na stopu skupině šarlatánů a technických podvodníků. Avšak jednoznačná poselství z onoho světa se stále množí... Reiner Holbe se zaměřil na jedno z posledních velkých tajemství lidstva. Napsal román, z jehož fascinující kombinace napínavého thrilleru, filozofických úvah a seriózního dokumentárního pozadí jde doslova mráz po zádech.... celý text

Lintu
02.08.2013 4 z 5

Zpočátku to vypadá jako dokumentární kniha. Což vlastně je. Ale postupně se tam začíná tvořit nějaký příběh, o který vlastně vůbec nejde. Je to o komunikaci s mrtvými. Hlasy nahrané na páscích, z telefonu, nebo i tváře v televizi.
Je tam vysvětlováno, že jsou elektronické přístroje komunikační prostředkem do jiné dimenze.
Kniha je napsána podle toho co se skutečně stalo. Já si vlastně dost podobně myslela to samé, už před přečtením knihy. Velice zajímavé.

Kniha Nikdo neumírá navždy - Fantastické Fenomény je v