Vzpomínky na Atlantidu

Vzpomínky na Atlantidu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51248/vzpominky-na-atlantidu-51248.jpg 3 17 4

Autor vypráví o jednom z největších chystaných dobrodružství archeologie našeho století: otevření už dříve objevených tajných dveří Cheopsovy pyramidy, při němž má německý inženýr R.G. rozřešit před zraky šedesáti milionů televizních diváků záhadu, zda za nimi leží mumie neznámého faraona, nebo poselství dávné civilizace Atlantidy.... celý text

danny_21
06.09.2022 2 z 5

Vpomínky na Atlantidu jsou dalším kouskem z edice NEJ záhady světa, který mě příliš neoslovil a prakticky jen rozvíjí ezoterické myšlenky sesbírané z knih Edgara Cayce, Moodyho nebo poznámek Blavatské - navíc se tématu Atlantidy věnoval autor v knize My z Atlantidy - Svědectví z dávných časů. Nakonec nejlepší částí byla hned ta úvodní kapitola, která popisuje pokus o otevření tajemné komnaty Cheopsovy pyramidy - 40 %

micha-ella
25.09.2017 2 z 5

Tato edice mě nejprve lákala, ale myslím, že všechny ty největší záhady světa jsou z větší části jen vymyšlené a jejich vysvětlování mnohdy hodně krkolomné.

Metcheque
12.01.2017 3 z 5

Skvělý vypravěč konečně našel komplexní téma, které vypadá jakžtakž erudovaně. Neříkám, že historky o děsivých vraždících přízracích nebyly dobré, ale k Atlantidě se můžete vrátit i po letech a neztrácí na věrohodnosti.

fristo
18.11.2016 2 z 5