Výměna názorů

Třináctiletou divňačku Emily Strange tentokrát čeká plnění naprosto zásadního úkolu. Musí vyvolat vlastní černý kámen, a to nejen proto, aby mohla pracovat na dalších vynálezech, k jejichž sestrojení černý kámen potřebuje, ale hlavně proto, aby dar černého kamene nepřešel na linii černých strýců a nezůstal tam po dalších třináct generací. Kromě toho musí zachránit bratrance Jakeyho a splnit největší přání rodovému nepříteli. Myslíte, že si s tak těžkými úkoly i tentokrát Emily poradí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153021/vymena-nazoru-153021.jpg 4.366

Emily Strange 4.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Emily the Strange: Piece of Mind, 2011

Kniha Výměna názorů

Pejuška
19.03.2018

Musím říct, že tahle knížka mě bavila víc, než druhý díl. Ostatní jsem jaksi ještě nečetla, ale i bez návaznosti jde pochopit o co tam jde. Také se mi velmi líbí ilustrace. Takže super

hellena1523
21.01.2017

Emily je naprosto jedinečná a tato série je zkrátka originální. Ale třeba Temno mě bavilo mnohem, mnohem víc a mělo pro mě méně hluchých míst. Takže za mě příjemný průměr.

BojácnéKuře
04.02.2015

Úžasné jako vždycky. :D Jenom škoda, že je to už poslední díl. :(

Lintu
02.11.2014

Pěkný jako vždycky. Tentokrát něco víc nečekaný konec.

Tinoušek
04.09.2014

Zkrátka Emily Strange - originální, čtivé, vtipné :-) Bohužel mi to přišlo trochu zbytečně "natažené", občas trochu nudnější, ale vcelku fajn knížka :-)

Desire_Lydon
16.06.2013

Chvilkama mě sice nudila, ale jinak pěkná oddechovka :))