Lincolnka Lincolnka komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Obdobně jako u minulých dílů mi přijde, že těsně před koncem kniha ztrácí atmosféru a konec je uspěchaný.

31.01.2024 4 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Sérii čtu podruhé po několika letech, vím, že u prvního čtení jsem z ní byla nadšená a celou ji zhltla a nesoustředila se tolik na detaily. Zápletky jsou zajímavé, nenudí a překvapí, ale hlavní hrdinové ztrácí na sympatičnosti.

07.01.2024 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Kniha je hodně podobná ostatním románům s Lincolnem, což znamená, že se od knihy neodtrhnete, pokud máte tohoto cynického detektiva rádi. Bohužel je také až moc podobná předchozím románům, pokud jste od četli i ostatní romány s Lincolnem, tak už je snadno předvídatelné, co se stane. Pro čtenáře, který nemá knihy s Lincolnem načtené, to bude opravdu detektivka plná neočekávaných a napínavých zvratů. Sečtělé čtenáře čeká jejich oblíbenec Lincoln a řada předvídatelných zvratů. :)

02.12.2014 4 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Mo Hayder jsem si schovávala na dobu, kdy budu mít chuť na zvrácený thriller. Panenka však mé očekávání nenaplnila, děj začal být celkem zajímavý až po první polovině. Ve druhé polovině knihy sice lze konečně nalézt trochu akce a tajemna, ale není ho moc. Myslím, že z psychiatrické léčebny se toho dalo vyždímat více.

18.07.2015 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se čte rychle, obsahuje jistou dávku humoru i dojemnosti, ale tyto složky jsou obsaženy i v jiných knihách. Autor měl jen štěstí, že zrovna jeho knihy si všiml někdo "vlivný", jinak by kniha zapadla stejně tak jako mnoho jiných podobných knih.

02.12.2014 3 z 5