LilluLong LilluLong komentáře u knih

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

Chudák vojvoda, ešteže nemá viac bratov,takze ďalšia časť ( dufam ze čoskoro), uz bude o ňom s happyendom :) za mna aj tato časť ma 5*

08.11.2022 5 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Páčilo sa mi i ked dej nebol nijak strhujúci , co dufam v tretej časti sa vykompenzuje . Za mna 4*

07.11.2022 4 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Erotika,romantika,napätie,skvela kombinácia na vynikajúcu knihu.Autorka nesklamala ani teraz s touto druhou časťou a ma u mna plny počet hviezdičiek 5*, A len dufam ze séria je trilógia v opačnom prípade by som bola dost sklamana :)

28.10.2022 5 z 5

Dôvera Dôvera Michaela Brnková

(SPOILER) Čakala som pokračovanie 1 časti, mafianska romanca u mna zabodovala, milovala som to az tak, ze som si dala repete pred čítaním tejto knižky,Aj tato je bravúrne napísaná k čomu autorke gratulujem , len veľká skoda ze len okrajovo boli spomenutý hrdinovia z Konfliktu. Za mna 4,5*

25.10.2022 4 z 5

Nespoutaná dáma Nespoutaná dáma Jo Beverley

Pekná romantická knižka i ked mi vadili zbytočne predlzovane pasáže , za mna 4*

23.10.2022 4 z 5

Frederica Frederica Georgette Heyer

Po prečítaní prvej knihy od autorky “Sophie” som sa tešila na tuto, no som sklamana a nezdieľam hodnotenie predošlých čitateliek, je tu dost malo dialógov, preskakujú sa dni a týždne bez udania dianí ci úvah , pritom ako sa opisuje arogantný charakter markiza sa vobec s tým nestotožňujú urcite pasáže v knihe, za mna je to len na 3*

20.10.2022 3 z 5

Šibalská Sophy Šibalská Sophy Georgette Heyer

Skvelý dobre napísaný príbeh vynikajúce dialógy co dokáže vytvorit len ten kto ma vysoké IQ a schopnosť konšpirácie i ked to pri konci autorka prekonspirovala :) , preto odoberám jednu hviezdičku , takze odo mna 4*

19.10.2022 4 z 5

Chci jen tebe Chci jen tebe Jennifer Crusie

Páčilo sa mi ,príbeh aj štýl písania, i ked pre Alexa vytvorila rolu ťuťmáka pri zvádzaní Nini a preto ma u mna 4* namiesto plného počtu :)

18.10.2022 4 z 5

Oáza jejich srdcí Oáza jejich srdcí Jackie Ashenden

Nezaškodilo by autorke par sedení s psychiatrom ked uz tak velmi vo svojich dielach rozpytvava pocity a myšlienky svojich postáv :) za mna 3*

17.10.2022 3 z 5

Tajomný smaragd Tajomný smaragd Meagan McKinney

Za posledné kapitoly odoberám jednu hviezdičku , inak knižka bola akcno-romantická , taká ktorú mozem doporučiť pre čitateľov tohoto žánru , nesklame , za mna 4*

16.10.2022 4 z 5

Neželaná príťažlivosť Neželaná príťažlivosť Kristi Ann Hunter

Tretiu časť som preskočila, možná neskor si prečítam, tato štvrtá je vyšší priemer a hodnotím na 3,5*

15.10.2022 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Od spisovateľky Shen zatial vsetky knihy co som citala boli bezchybne, ci uz hovorím o príbehu alebo o štýle písania, ani tato sólová kniha nesklamala, u mna ma plny počet 5* :)

13.10.2022 5 z 5

Elegantná pretvárka Elegantná pretvárka Kristi Ann Hunter

Prva tretina knihy je repete prvej časti z pohladu dalších hrdinov v tejto časti a bolo to nezáživné a nudné , za ďalšie dve tretiny a za epilóg hodnotím s 3,5* :)

12.10.2022 3 z 5

Šľachtická rošáda Šľachtická rošáda Kristi Ann Hunter

No,zda sa , ze som natrafila na ďalšiu skvelú sériu, dufam ze ani ostatne ma nesklamu :) prva časť ma u mna 5*

11.10.2022 5 z 5

Hľadanie domova Hľadanie domova Kristi Ann Hunter

Hodnotím celu sériu na 4*, trilógiu doporucujem , príbeh je naozaj pekny a vie zaujať :)

10.10.2022 4 z 5

Odvážna dáma Odvážna dáma Kristi Ann Hunter

Pekny príbeh a predsa u mna nemá plny počet hviezdičiek, asi mi vadí štýl písania, za mna 4*

10.10.2022 4 z 5

Dívka v nouzi Dívka v nouzi Janice Preston

Detevtivka s trochou romantiky, netypické na HQ,oproti prvej časti s 5*,tuto hodnotím 3,5*

10.10.2022 3 z 5

Playboyovy sliby Playboyovy sliby Andrea Laurence

Sú situácie ked človek len pozerá do prázdna a nevie povedať ani ň :) takze bez komentára len hodnotím na 3*

09.10.2022 3 z 5

Můj řecký ďábel Můj řecký ďábel Caitlin Crews

Už som citala dobrý príbeh písaný hrozným štýlom , ale takyto zlý príbeh a ktomu docela slušne napísané si zaslúži odo mna aspon 3*

08.10.2022 3 z 5

Pravidla nejsou pro bohaté Pravidla nejsou pro bohaté Lucy King

Posledná časť trilogie ma u mna 4*namiesto 3* ale len preto, ze v tejto sa finišuje cely príbeh argentínskych bratov . Prvé dve časti nemali chybu :))

07.10.2022 4 z 5