lilites lilites komentáře u knih

Spánek Spánek Haruki Murakami

Skvělé psychologické pojetí tématu. Murakami si krásně pohrával s myšlenkami a kniha ve mě zanechala velkou stopu. Jediné co mohu vytknout je ten uťápnutý konec. Když jsem knihu dočetla, zůstala jsem strnule sedět a říkala jsem si: A to je vše? Jak to tedy dopadlo?
No, ale třeba to byl autorův účel a sami si můžeme domyslet co a jak.

16.11.2016 4 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Krásné oddechové čtení, které v člověku zanechá stopy, a nutí ho stále nad příběhem přemýšlet. Prostě dokonalé.

01.11.2016 5 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

,,Klasická zafonovská,, a prostě nádherná kniha, plná napětí a záhad a nečekaných událostí.
...Rozpor mezi životem, láskou a smrtí...
Nemohu si pomoci, ale autorovi knihy mě baví čím dál víc, knihy si dokážou pohrávat s vaší myslí a nenechají vás v klidu. :)

09.06.2016 5 z 5

Kniha mě opravdu pobavila, avšak občas to autor až přeháněl (každá situace chce trochu nadhledu a nesmí se to brát tak vážně). Pro mě je to skvělé oddechové čtení a určitě doporučuji.. :)

03.02.2016 3 z 5

Andělská hra Andělská hra Carlos Ruiz Zafón

K této knize jsem se dostala takřka omylem, avšak uchvátila mě natolik svým úžasným a strhujícím příběhem, že jsem se rozhodla přečíst veškeré knihy od tohoto autora, jež se mi vryl do srdce.
I když je Andělská hra druhým dílem (první: stín větru, třetí: nebeský vězeň) vůbec nevadí, když si tyto knihy člověk přečte na přeskáčku.
Kniha je plná tajemna a absolutně jsem se od ní nemohla odtrhnout.
Už se těším na další a další autorovi knihy a doufám, že budou alespoň tak skvělé, jako ty, jež už jsou vydány.

18.01.2016 5 z 5