Library&me Library&me komentáře u knih

Krkavci Krkavci George Dawes Green

Super napsaný příběh, čtivý napínavý děj, akorát bych čekala rozepsanější konec,..;o) Za mě doporučuji.

21.02.2013 4 z 5

Obchod s lidmi: Skutečné příběhy záchrany otroků Obchod s lidmi: Skutečné příběhy záchrany otroků Tim Ballard (p)

Špatný překlad a tisk. Chybějící (někdy přebytečná) písmena v textu. Mužská postava mluvící občas v ženském rodě. Děj není moc záživný. Možná příběh zajímavý, pokud by byl lépe napsán a téma více rozvedeno.

04.05.2024 2 z 5

Jak se vraždí v Čechách Jak se vraždí v Čechách Luboš Xaver Veselý

Velmi zajímavý pohled očima vraha... Přímé rozhovory na jasné téma.. Stojí na přečtení,..

20.12.2013 5 z 5

Čistý Čistý Andrew Miller

Takové laskavé čtení,. Žádné velké zvraty, ale ani nuda,.. Příběh jednoho "inženýra - architekta" v jedné z etap jeho života při likvidaci hřbitova v malé části Francie,..Kniha neurazí, ale nic pro mě,.. Čekala jsem větší zvraty v ději,..

20.12.2013 3 z 5

Hrobař Hrobař Marina Heib

Rychlá čtivá krimi,.. mohu doporučit..

10.07.2013 5 z 5

Role člověka Role člověka Kari Hotakainen

Velmi zajímavé čtení,.. :o) Pomalu rozplétající se příběh s nečekaným koncem odplaty,..

29.05.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Krásný smutný příběh,..

24.05.2013 5 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Další povedený kousek od Falconera ! Určitě doporučuji k přečtení,..:o)

05.05.2013 5 z 5

Mendelův trpaslík Mendelův trpaslík Simon Mawer

Po dlouhé době kniha, za kterou jsem ráda, že se mi dostala do rukou a u které jsem nechtěla, aby byl konec,.. :o) Tento druh humoru je mi velice blízký (ač nejsem trpaslík),.. :o)) Určitě doporučuji a ráda se ke knize vrátím !

23.04.2013 5 z 5

Princezna z Burundi Princezna z Burundi Kjell Eriksson

Musím říct, že mě kniha neoslovila vůbec,.. Divná zápletka, mstící se synek,... no nevim,..Asi jsem tentokrát nečetla důsledně a unikl mi smysl děje..Za mě tedy nepovedená detektivka..

23.04.2013 1 z 5

Chlípnice Chlípnice Michał Witkowski

Bohužel mě kniha nijak neoslovila,.. Nejde o děj, jako spíš styl psaní,.. Hrozný slovosled, příběh místy strácí hlavu a patu,.. v půlce jsem musela zaklapnout,.. :o(

31.03.2013 2 z 5

Magorova summa Magorova summa Ivan Martin Jirous

..stojí za přečtení,.. :O)

29.03.2013 4 z 5

Továrna křiváků Továrna křiváků Dan Simmons

Další zajímavé dílo Simmonse,,.. Určitě mohu doporučit,.. Jen se mi zdal trošku náročnější začátek, nemohla jsem se do děje začíst,...

29.03.2013 4 z 5

Lord John a ztracený deník Lord John a ztracený deník Diana Gabaldon

Tento díl se mi líbil více než první,.. Uvidíme, jaký bude závěrečný díl.. Série o Cizince je ale určitě lepší,.. :o)

01.03.2013 3 z 5

Máslem dolů Máslem dolů Petr Šabach

Super oddechovka, dobře jsem se bavila,.. :O)

22.02.2013 4 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist