Leňa287 Leňa287 komentáře u knih

Polámal se mraveneček Polámal se mraveneček Josef Kožíšek

no nádherná knížka, kterou si pamatuji stále. Mravenečka jsem litovala, jak byl nemocný a byla jsem moc ráda, že se uzdravil.

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Opravdu krásný příběh malé Heidi. četla jsem ji jako malá a moc se mi líbila.

18.02.2017

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

humorný příběh. Autorka s humorem a nadsázkou popisuje svůj život na slepičí farmě. Ráda se k této knize vracím.

18.02.2017 5 z 5

Gabra a Málinka 1. a 2. díl Gabra a Málinka 1. a 2. díl Amálie Kutinová

Gabra a Málinka to jsou knihy mého dětství. Vždy mě Gabra i Málinka zaujaly a pobavily. Teď se mi dostala do rukou kniha Okolo Gabry a Málinky, kde jsou i fotografie.

09.03.2017 5 z 5

Malý Bobeš Malý Bobeš Josef Věromír Pleva

Tohle byla povinná četba na základce, takže když bylo čtení, tahala jsem v tašce tuhle těžkou knihu, byla hodně tlustá. Ale i přesto všechno se mi příběh malého Bobše líbil. Když jsem četla jak mu umřel bratříček, tak jsem to obrečela.

10.02.2017 4 z 5

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

četla jsem ji asi tak v sedmé třídě a byla skvělá, nemohla jsem se od ní odtrhnout, chtěla jsem vědět jak to všechno dopadne. Teď si ji kupuji na bazaru a už se moc těším, až se zase do ní začtu.

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Tohle byla povinná četba a také jedna z prvních knížek co jsem četla. Jsou v ní moc krásné obrázky.

09.02.2017 5 z 5

Gabra a Málinka: Povedené dcerky Gabra a Málinka: Povedené dcerky Amálie Kutinová

Příběhy Gabry a Málinky - to jsou knihy mého dětství. Jsou nádherně opravdové.

05.01.2016 5 z 5

Pozor, volám všechny hračky! Pozor, volám všechny hračky! Milena Lukešová

pozor, volám všechny hračky! Vláček vjíždí do zatáčky............ Na tohle se nezapomíná.

Sedm pohádek Sedm pohádek Ondřej Sekora

krásné pohádky a nádherné obrázky. Ta o šnekovi, jak si zařídil autobus, se mi vždy moc líbila.

Jirka v ráži Jirka v ráži Richmal Crompton

má velmi oblíbená dětská kniha. Příhody Jirky mě vždy pobavily.

10.02.2017 5 z 5

Lady Hamiltonová Lady Hamiltonová Alexandre Dumas, st.

Povedená kniha, dobře se čte.