Lanika Lanika komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh, výborně napsaný. Můžu jen doporučit.

09.04.2024 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Těšila jsem se na knížku o PCT, ale o ní to ani moc nebylo. Autorka se zaměřila na svůj životní příběh, vztahy, rodinu..je to dost otevřená zpověď, včetně temnějšího období. Knížka se četla moc dobře.

18.01.2024 4 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Fajn, pohodové čtení. Je to trochu jiné než ostatní díly, ale obsahuje další zajímavé informace nejen o Willovi a Haltovi.

27.02.2024 5 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Taková oddechovka na dovolenou. Knížky od autorky mám moc ráda, takhle byla jedna z těch “horších, ale i tak se četla dobře.

17.02.2024 4 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Začátek byl dost smutný a pak se hodně opakovalo to, co bylo na začátku celé série. A jelikož čtu (poslouchám) všechny knížky během jednoho roku, tak to nebylo tolik zajímavé. Druhá půlka už byla pěkně napínavá a zase mě to chytlo. :)

14.03.2024 4 z 5

Císař Nihon-Džinu Císař Nihon-Džinu John Flanagan

Další skvělý napínavý díl. Tentokrát měly velkou roli i dívčí hrdinky. Děj rychle ubíhal a celkově se kniha četla velmi dobře.

10.02.2024 4 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Děj se trochu táhl, ale i tak to bylo chvílemi dost napínavé. :)

16.01.2024

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Další skvělý díl v sérii, další, který nezklamal. Tentokrát se dozvíme i něco z Haltovy minulosti.

05.01.2024 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tenhle díl byl o dost brutálnější, než předchozí díly, asi také proto se mi tolik nelíbil. Taky mě mrzelo, že se dál nerozvíjí vztah s Petersonem. Jsem zvědavá, co přinese další díl. :)

27.02.2024 3 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Sladký, romantický příběh na dovolenou. Dost předvídatelný, nijak překvapivý. Ale i tak se četl pěkně.

18.02.2024 3 z 5

Jmenuji se Veronika Peková… Jmenuji se Veronika Peková… Natálie Kocábová

Příběh byl takový o ničem. Občas jsem se do čtení musela nutit, ale přesto byla kniha chvílemi zajímavá.

30.01.2024 3 z 5