Laila85 Laila85 komentáře u knih

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Ctive a napinave. Po Devatem hrobu, ktery me az tak moc nenadchl, parada. Ale porad me nejvic bavil prvni dil Obet bez tvare. A konecne se mi potvrdilo me podezreni z prvniho dilu, ktere mi v prvnim dilu nedavalo smysl po docteni knihy. Hned jdu na motiv X.

04.02.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Knizka se mi libila, ctiva, napinava, plna necekanych zvratu. Prectena za tri vecery. Pri cteni jsem si dokazala predstavit akcni thriller, kdyby to nekdo natocil, urcite bych se na to koukla. Epilog jsem taky musela precist dvakrat, jestli jsem to pochopila spravne. Uz se tesim na dalsi knihu autora.

04.12.2019 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Super, tesim se na dalsi dil. Bavi me ty kapitoly, jak nuti ctenare cist dal a dal. Precteno jednim dechem a napeti opet nechybelo. Trosku me prekvapil konec, ale proto se prave tesim na X zpusobu smrti.

06.02.2020 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Tak za me i druha kniha autora byla super. Porad akce. Opet jsem si to promitala jako akcni film. Prectena za tri vecery.

07.12.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Prvni dil se mi libil vic, ctiva a napinava byla. Ale uz jsem rada, ze jsem ji docetla a vrhnu se na treti dil a doufam, ze bude pokracovat do budoucnosti a ne zpet. Tesim se na postavy z Obeti bez tvare. Postavy v Devatem hrobu ostatnich vysetrovatelu mi nejak nesedli.

01.01.2020 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Naprosto skvela kniha, nemohla jsem se odtrhnout, cte se jednim dechem. Tolik vrazd jsem v jedne knize jeste necetla, napeti bylo porad. Uz se tesim na dalsi knihu Devaty hrob.

18.12.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha se mi moc libila, precteno jednim dechem. Napeti nechybelo, za me super.

26.11.2019 5 z 5