lagina lagina komentáře u knih

Pohoršovna Pohoršovna Daniela Fischerová

Neumím hodnotit dětské knihy :-) Ale mně se to líbilo, mělo to rychlý spád, bylo to napínavá a zároveň milé :-)

03.11.2017

Simonův kocour a trable s kotětem Simonův kocour a trable s kotětem Simon Tofield

To nezklame :-)

05.10.2017 5 z 5

Podzim - Obrázkové příběhy Podzim - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Já se tak bavím, uvidíme, jak se bude líbit synovi :-)

04.10.2017

Psychiatrovy sexyhistorky Psychiatrovy sexyhistorky František Křivák

Tak na to, že jsem si tuto knihu vybrala ze sekce "humor", tak mě u některých příběhů docela mrazilo... Paráda, doporučuji těm, kdo mají rádi příběhy neobyčejných životů...

04.10.2017

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Je zvláštní, že jsem tu knihu četla... a vůbec jsem si na ní nepamatovala...
Příjemné čtení, děj Vás vtáhne, oddychovka :)

04.10.2017 4 z 5

Tři metry vášně Tři metry vášně Halina Pawlowská

S přicházejícím létem jsem narazila na novou (pro mě) knížku od Haliny, přečetla jsem ji jak malinu za jeden den a přesně tak chutnala :-) Doporučuji jako knížka na dovolenou ideální :)

21.05.2017 4 z 5

Pohádky pro dospělé děti a nedospělé dospělé Pohádky pro dospělé děti a nedospělé dospělé David Laňka

Úžasné čtení. Asi jsem nedospělá dospělá :) Knížka mě hladila po duši, vesele jsem si u ni smutnila, zamýšlela se, dívala se z okna, jak padají vločky a vdechovala úžasnou atmosféru celé knížky.
Zamilovala jsem se... od první kapitoly až po poslední písmenko. Čtu ji teď partnerovi před spaním :-))
Všem doporučuji.

12.02.2016 5 z 5

O psech a lidech, Příhody ďáblické lajky O psech a lidech, Příhody ďáblické lajky Vlasta Rohová

Milá knížečka, trochu mě znepokojil fakt, že fenečka měla štěňata. Chápu, že dříve se o tom tolik nemluvilo, ale v dnešní době přeplněných útulků a neustálých "množíren" je tento názor pro mě nepřístupný, obvzlášť vezmeme-li v potaz, jaký problém nastal při udávání štěňátek.
Jinak knížku hodnotím kladně, milé, příjemné, pohodové. Nic jiného jsem neočekávala.

15.05.2015

Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči Tomáš Novák

Líbilo, čtivé, své si najdou laici i pro zdrav. personál, aby si uvědomil situace "z druhé strany".

13.02.2014 4 z 5

Jak se vraždí v Česku Jak se vraždí v Česku Vojtěch Steklač

Má první detektivní kniha. Líbila se mi. Rychlé, čtivé. Příjemné odpoledne :)

08.02.2014

Borcův kodex pro rodiče Borcův kodex pro rodiče Barney Stinson

Oddechovka i když se rodičem být zatím nechystáte, ale třeba právě Vaši přátelé. Pobavilo, ale nenadchlo.

15.01.2014 3 z 5

Zprávy z druhého břehu Zprávy z druhého břehu Gordon Smith

Nehodnotím, přečetla jsem asi 30 stránek, knihu zaklapla... ne, prostě ne! ¨Nevěřím, nevěřím, nevěřím... tak číst nemůžu, třeba za pár let, dní nebo nikdy :-)

08.01.2014

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Jako první jsem viděla divadelní hru, dávám 4/5. Prostě divadelní hra mě bavila víc :)

08.12.2013 4 z 5

Neuvěřitelné povídky Neuvěřitelné povídky Václav Budinský

Hlavně ze začátku jsem z toho měla hroznou ponorku. Příběhy velmi intenzivní. Některé baví hodně, jiné méně.

29.10.2013 3 z 5

Místa meditace - Toalety a záchody v různých kulturách Místa meditace - Toalety a záchody v různých kulturách Ariana Trávníčková

Hodně se mi líbili "zajímavosti" české, ostatní jsem projela hodně v rychlíku :))

20.09.2013 2 z 5

Dnes večer netančím Dnes večer netančím Petr Arenduk

Přečtené jedním dechem, líbilo ... :-)

25.05.2012 5 z 5

Kamarád ze vzdáleného údolí Kamarád ze vzdáleného údolí Elizabeth Webster

Jedna z nejoblíbenějších knih, ráda se k ni vracím a pokaždé zanechá dojem.

23.05.2012 5 z 5

Dneska budu řídit já! Dneska budu řídit já! František Cacák

Odpočinkové, milé, pro léto jako stvořené.

23.05.2012 4 z 5

Denik Ostravaka 2 ... eště mě nědostali Denik Ostravaka 2 ... eště mě nědostali Ostravak Ostravski

Pořídila jsem ji po první návštěvě "Ovy" a cesta domů mi uběhla hnedle :) ...možná jsem trochu vyděsila spolucestující svým smíchem...pardon :-D

16.04.2012 4 z 5

Půlnoční povídky Půlnoční povídky Alexandr Placar

První kniha tohoto žánru, co jsem kdy četla ... a musím říct, že někdy mi opravdu běhal mráz po zádech :-)) Skoro se mi ulevilo, když jsem ji v knihovně vracela ... nicméně, to mě na ní bavilo. Fajné.

16.04.2012 5 z 5