Denik Ostravaka 2 ... eště mě nědostali

Tištěná podoba internetového deníčku v ostravštině. Po velkém úspěchu nejen na internetu, ale i v tištěné podobě se dočkal denik ostravaka svého dalšího pokračování. Především úžasná lehkost jeho vyprávění a vtip jsou tím, po čem prahnou jeho pravidelní i příležitostní čtenáři.

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23299/denik-ostravaka-este-me-nedostali-23299.jpg 4.2144

Denik ostravaka 2.

24.12.2019

Komedyja jak cyp!

mazlak
25.11.2019

Zase trocha té odpočinkové humorné četby. Starosti hozeny za hlavu, kniha v ruce a úsměv na tváři. Co víc si můžeme v dnešní době přát.

simona5r
12.11.2019

Nebýt čtenářské výzvy, tak knihu nečtu. Pobavila, občas jsem se smála i nahlas.

indyka
24.08.2019

Jak já to hltala, když to byla novinka! Čtenářská výzva mi připomněla tenhle starý klenot. Vtipy už na mě nefungují jako kdysi, což znamená, že se směju nahlas, ale už u toho zvládám i dýchat :-D Jednu hvězdičku si nechám do rezervy, vždyť mám před sebou ještě čtyři díly - když už návrat ke staré nerezavějící lásce, tak komplet :-)

Jak popsat knihu případnému budoucímu čtenáři - komické i všední příhody, mimořádně vtipné slovní obraty a jako třešnička na dortu krásná ostravština, které ovšem není problém rozumět. Zábava zaručena!

Gumiczud
02.07.2019

Knížka mě nenadchla tak jak jsem očekával. Možná je to tím, že jsem jí hltal jako malý gizd a plno příběhů jsem slyšel xkrát v audioknize, kterou si občas pustím když nemůžu spát. Za mě 5 z 5

Merlinit
30.06.2019

Bavilo! Kdo si chce užít oduševnělý čtenářský zážitek, nechť sáhne po něčem jiném, já se chtěla odreagovat.

Sasha001
04.06.2019

Chachaři prostě baví :)

Clea3112
16.01.2019

Tak k téhle knize jsem se dostala vlastně náhodou, díky letošní Čtenářské výzvě 2019. Věřím, že rodilí Ostraváci si to užívají :) Mě jazyk - kupodivu - také velmi bavil. Ač Pražanda, avšak s kořeny na jižní Moravě a jazykovou průpravou z Polska, jsem to zvládla bez jakéhokoliv zakolísání :) Je to nenáročná oddechovka, jejíž všechny příchutě si vychutnají hlavně místňáci.