lagareta lagareta komentáře u knih

Nesporný půvab Nesporný půvab Nora Roberts

Oddechovka na jeden den, kde od začátku víte, jak to dopadne.

23.10.2018 1 z 5

Můj pán Kolumbus Můj pán Kolumbus Cedric Belfrage

Ve jménu Krista, ve jménu zlata. ..pro mne teda docela síla! Člověk se občas stydí, že je "růžovokozec".

22.05.2018

Dracula, má láska Dracula, má láska Syrie James

Začátek a vlastně cela první polovina se mi líbila, ale pak už méně a méně. ..

09.04.2018 3 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Fantazy knihy normalne nečtu, ale série o Mercy je výjimkou. Je to muj relax, odklon od reality. A tenhle díl se mi líbil moc! Rozhodne vic než předešlé dva. Asi mám slabost pro upíry:-) a Praha byla milým bonusem. Doporučuji a těším se na další!

02.02.2018

Síla ohně Síla ohně Nora Roberts

Hm, pro mne nejslabší z trilogie. Nějak jsem tam postrádala děj.

11.12.2017 3 z 5

Zakletá země Zakletá země Nora Roberts

O něco slabší než první díl, ale díky hlavní hrdince (pro mne nejsympatičtější ze sester), ok :-)

09.12.2017

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Z celé série se mi líbila nejvíc. Více děje, méně čarování. Odechovka, u které nemusíte přemýšlet ani se bát:-)

09.12.2017

Špičkou jazyka Špičkou jazyka Sarah Waters

Tak nevím, knížku jsem docela dlouho sháněla, těšila se na ni, protoze Zlodějka se mi moc líbila, ale po přečtení jsem dosti na rozpacích. Ale jak napsal již někdo přede mnou, hlavní hrdinka mi vůbec nesedla, nedokázala jsem ji fandit ani litovat, prostě mi lezla na nervy. V podstatě jedine dvě sympatické postavy byly okrajove (Dave a Ralf). Ještě tu mám připraveného Malého tyrana, tak jsem zvedava ...nebo si přečtu znovu Zlodějku, protože tam jsem fandila Maud i Susan:-)

05.01.2017

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Klasická oddechovka na vyčištění hlavy, nenárokující si žádné zamyšlení. Jednou za čas to člověk prostě potřebuje:)

10.02.2015 1 z 5

Nestydaté pohádky Nestydaté pohádky Jitka Moody

No, čekala jsem něco lepšího....nápad je dobrý s obrovským potenciálem, ale popravdě, nevím, jestli je vůbec dočtu....

10.02.2015 odpad!

Procitnutí slečny Primové Procitnutí slečny Primové Natalia Sanmartin Fenollera

Knihu jsem přečetla nečekaně rychle, i když mě zase tak moc nezaujala....pokud čtenář, nebo spíše čtenářka, protože pro "chlapy" bych to zrovna nedoporučovala, nezná Austenovou, Malé ženy a pár dalších autorů, bude dost tápat...nevím, rovu bych to asi nečetla.

10.02.2015 3 z 5

Dvojí život Heleny Grahamové Dvojí život Heleny Grahamové Anne Brontë

Už jsem jí četla tolikrát a pořád se mi líbí...mám ráda i díla jejích sester, ale Dvojí život Heleny Grahamové mě oslovil nejvíc.

19.01.2015

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Doporučuji, dějiny Argentiny jsme ve škole nějak přeskočili, takže i z tohoto hlediska zajímavé informace. Za nejlepší Falconerovu knihy však i nadále považuji Hedvábnou stezku a Ostrov přízraků.

13.01.2015