LadyTery LadyTery komentáře u knih

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

.. tak jsem se na toto pokračování těšila a o to víc mě mrzí, že kniha pro mě byla velkým zklamáním. Oproti prvním dvěma dílům, které jsem hltala, jsem se tentokrát do knihy vůbec nemohla začíst. Skoro 2/3 knihy se strašně táhly, děj nijak neplynul.. a když už se těch posledních cca 60 stran začal děj "rozjíždět", vzešla z toho směsice nepochopitelných souvislostí. V hlavě mám smíšené pocity.. Možná jsem měla vysoká očekávání, možná jsem už přišla na chuť jinému stylu. Těžko říct. Sto lidí, sto chutí.

01.02.2022 2 z 5

Nadměrná očekávání a po přečtení jemné zklamání.. Kniha se však čte dobře a doplnění příběhu fotografiemi dodává knize na zvláštnosti.

16.02.2019 3 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Krásně popsaná ta naše černá Ostrava. Člověk se lépe ztotožní s příběhem, když postavy procházejí nám známými místy. Pro mě lehká, čtivá detektivka. Zbytečně moc postav. Závěr poněkud zrychlený. Ale jako oddechové čtení fajn.

31.01.2019 3 z 5

Tma Tma Ondřej Neff

Skvělý námět k zamyšlení, co by se stalo, kdyby nešel elektrický proud. Popsané chování lidí v dané situaci, spolu se zasazením děje do známých míst ve mě zanechaly emoce. Škoda jen toho závěru.

31.01.2019 4 z 5

Zdravé těhotenství, přirozený porod Zdravé těhotenství, přirozený porod Ingeborg Stadelmann

Kniha je to obsáhlá, každý si tam najde to svoje. Líbily se mi, že do knihy byly zasazeny i reálné příběhy. Pro mě však některé pasáže příliš zdlouhavé, dost prolínáno dlouhými seznamy vhodných bylinek, olejů či homeopatik. Tím jak se doba posouvá, už z knihy také cítím jakousi zastaralost/neaktuálnost. Nicméně člověk v knize najde plno zajímavých informací a tipů. Doporučuji, ikdyž třeba člověk netíhne k žádným netradičním praktikám.

31.05.2023 4 z 5

Tátovi a taky mámě Tátovi a taky mámě Vanda Schreierová

Moc hezky vtipně a čtivě napsáno. Opravdu zaujala také tatínka a splnila tak účel

31.05.2023 5 z 5