labupor labupor komentáře u knih

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Podle mě též nejslabší díl, tentokrát jsem zklamaná.

15.12.2020

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Nádherná kniha, krutý příběh, rozumný konec:-)
Dala bych 6 hvězdiček, protože i slza ukápla, a to se mi dlouho nestalo!

19.03.2020

Láska až za hrob Láska až za hrob Judith Gould

Příběh ctižádostivé ženy, která šla za svým cílem a splnila si svůj sen. Nemilovala jen svou práci, ale i své děti, vnuky i pravnuky. Knihou se vinou i osudy její rodiny, takže by se dalo říct, že je to "sága čtyř generací rodiny Haleů". Za mě stojí rozhodně za přečtení!

08.01.2019 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Pobavila:-)

23.10.2018 4 z 5

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

Zajímavé, poučné, napínavé...rozhodně stojí za přečtení!

11.10.2017

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Tak a honem na Pýthiiny rady. Ať mám trilogii za sebou. Zajímavé čtení, které mě však nezaujalo tak, abych knihy četla se zatajeným dechem.

31.03.2016 3 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Netrpělivě budu vyhlížet vydání 2.dílu - Porodní bába z harému, kterou připravuje nakladatelství Ikar pro letošní rok:-)

Návrat na Longstray Návrat na Longstray Tomáš Zářecký

Nadchla a pobavila:-) Navíc překvapení - mladý autor z našeho kraje. Vím, že do naší knihovny jej určitě ráda zařadím.

Ztracené duše Ztracené duše Lisa Jackson

Skvělá kniha , autorka nikdy nezklame.

Líbánky Líbánky James Patterson

Skvělá:-)

12.06.2015 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Po nadšených rezencích trochu zklamání. Asi jsem od ní chtěla víc, takto ji řadím ke knihám pro mládež, pro ně bude určitě přínosnější.

07.08.2013 3 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Ač bych se do dívek již dávno nezařadila, přesto jsem tytto knihy s potěšením přečetla:-)

05.05.2013

Pro jméno a čest Pro jméno a čest Naďa Horáková

Tuto knihu doporučuji všem, kdo mají rádi "českou historii". Krásně napsaná, zábavná, nemůžu říct, že naučná, seznámí spíš s dobou než historickými fakty. Takže kdo má rád Vlastimila Vondrušku, ať sáhne i po Nadě Horákové.

23.04.2012 4 z 5

Tři sta panen pro říši Tři sta panen pro říši Zdeněk Jecelín

Kniha mě zklamala. Mám ráda příběhy Keltů, ale tento román je spíše povrchní románek.

16.04.2012