Láska až za hrob

Láska až za hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59380/bmid_laska-az-za-hrob-iXj-59380.jpg 4 28 3

Elizabet-Anne Haleová, nádherná a smyslná žena, přijíždí do New Yorku bez manžela, se čtyřmi malými dětmi a s ambiciózním snem, který se každému kromě jí samotné zdá neuskutečnitelný. Je rozhodnutá za jakoukoli cenu získat peníze a moc, jež by ji ochránily před chmurnou vidinou bídy a ponížení pronásledující ji dnem i nocí. Všechno, co má zpočátku k dosažení svého cíle, je její mozek a tělo. Inteligence a instinkt jí umožňují být vždy v pravý čas na pravém místě a také v náručí toho pravého muže... První vydání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Love makers , 1986

georginaa
05.10.2020 4 z 5

Každý má svůj sen a cíl. Záleží zda jsme v danou chvíli na správném místě. Eliz je ctižádostivá a cílevědomá žena, která rozvíjí svůj temperament a založí Haleovy hotely. Spolu se svými dětmi prožívá život plný zvratů, ale i lásky.

labupor
08.01.2019 4 z 5

Příběh ctižádostivé ženy, která šla za svým cílem a splnila si svůj sen. Nemilovala jen svou práci, ale i své děti, vnuky i pravnuky. Knihou se vinou i osudy její rodiny, takže by se dalo říct, že je to "sága čtyř generací rodiny Haleů". Za mě stojí rozhodně za přečtení!

kika 13
27.12.2012 3 z 5

Je tu vyprávěn příběh ženy její vesele i smutné chvíle.

Judith Gould
americká
1996  83%Láska až za hrob
1995  75%Peněz není nikdy dost
2001  77%Rapsodie
2000  69%Druhá láska
1996  86%Hříchy

Kniha Láska až za hrob je v